Олексій СЕРЕДА: «Почав стрибати лише за місяць до Олімпіади»
Український стрибун у воду посів 8-ме місце на ОІ у стрибках із 10-метрової вишки
![Олексій СЕРЕДА: «Почав стрибати лише за місяць до Олімпіади»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/orig_698590.jpg)
У змаганнях в стрибках у воду з вишки 10 м на Олімпіаді-2024 у Парижі виступив українець Олексій Середа.
18-річний спортсмен у фіналі посів 8-ме місце з сумою балів 426.90, після чого розповів про свої враження:
«Я взагалі почав стрибати лише за місяць до Олімпіади. Я ледве потрапив до фіналу, де з першого ж стрибка зробив не свій варіант – на 70 балів, хоча я його доволі стабільно роблю на 80. Не знаю, що пішло на так. Хоча, якщо дивитися глибше, то через травму я не виконав ті об'єми, які потрібно було. В попередніх змаганнях я відносно добре відстрибав. З такою сумою, як там, був би четвертим у фіналі. Але скажу, що той результат – це було більше як диво, враховуючи обставини. Я такого не очікував, тому що на розминках так не стрибав.
Бачите, що таке спорт. Три роки працюєш заради одних змагань, і у підсумку все нанівець. Олімпіад в житті може бути максимум п’ять. І коли з однієї з них їдеш без медалі, то звичайно прикро. Особливо враховуючи, що перед тим були нагороди, а олімпійські медалісти набирають суми балів менші, ніж на чемпіонатах світу.
Якщо подивитися, то за всю історію українських стрибків у воду, у нас було лише дві олімпійські медалі, й обидві в синхроні. І я сам об'єктивно бачу, що пробитися в трійку призерів в індивідуалі дуже важко. Тут реально потужні суперники, з якими складно змагатися. Хоча навіть вони помилялися.
Найближчі плани? Три роки після Токіо я змагався і їздив на збори. Треба відпочити, насамперед не фізично, а морально. В плані реабілітації після травми, то я, в принципі, все вже пройшов. Мені просто необхідно закачувати руку й приводити її до тонусу».
![Середа провів фінал Олімпіади зі стрибків у воду з вишки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/middle_698461.jpg)
Олімпійські ігри 2024. Париж (Франція), 10 серпня
Стрибки у воду. Чоловіки. Вишка 10 м
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стрибки у висоту. Дорощук завершив виступи у фіналі Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/middle_698490.jpg)
![Стрибки у висоту. Дорощук завершив виступи у фіналі Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698490.jpg)
Дорощук не взяв висоту 2.34 м
![Відома доля українського футболіста, якого забрали працівники ТЦК з вокзалу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/middle_698509.jpg)
![Відома доля українського футболіста, якого забрали працівники ТЦК з вокзалу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698509.jpg)
Микола Сираш проходить службу в ЗСУ на харківському напрямі
![Срібна Коляденко, болісні втрати і лицеміри з МОК. Як минув 15-й день ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/slider_698583.jpg)
![Срібна Коляденко, болісні втрати і лицеміри з МОК. Як минув 15-й день ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698583.jpg)
![«Налаштовуюся на космос, який мене розчавить». Усик – про реванш з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/slider_698460.jpg)
![Як збірна України зі скелелазіння дебютувала на Олімпійських іграх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698609.jpg)
![Як збірна України зі скелелазіння дебютувала на Олімпійських іграх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698609.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/161/thumb_472215.png)
![Василий Гредюшкин](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/161/thumb_472215.png)