Таїсія ОНОФРІЙЧУК: «Я відчувала, що мене підтримує вся зала»
Ірина Дерюгіна відзначила високий результат своєї підопічної
![Таїсія ОНОФРІЙЧУК: «Я відчувала, що мене підтримує вся зала»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/orig_698366.jpg)
9 серпня на арені Porte de La Chapelle, яка приймає змагання з художньої гімнастики на Олімпійських іграх 2024, відбувся фінал в особистому багатоборстві.
На дев’ятому місці з сумою балів 128.400 завершила змагання українка Таїсія Онофрійчук. 16-річна дебютантка Ігор розповіла:
«Я дуже рада, що я на Олімпіаді представляю Україну. У мене була дуже велика мотивація. Я відчувала, що мене підтримує весь зал. Багато українців було серед глядачів. Тож дякую всім, хто вболівав».
Головний тренер збірної Ірина Дерюгіна відзначила високий результат своєї підопічної напередодні у кваліфікації:
«Цей змагальний марафон не витримала ні одна старша гімнастика, вчора втрати були у всіх. Виступати так довго з такими паузами – це дуже жорсткий графік. А ще дуже мало часу було на підготовку. Зали були порожні, але нам не давали тренуватися. Кваліфікація була дуже важлива. Якби не ті дрібниці зі стрічкою, які були пов'язані з емоційним станом, Таїсія могла б завершити її третьою, а не четвертою. Але головне навіть не це, а те, що вона показала, що може боротися. І вона дійсно може, тому що Таїсія володіє справжніми бійцівськими якостями, які сьогодні, особливо у час війни, дуже цінні.
Олімпіада – це не останній старт в цьому сезоні для Таїсії. Попереду кубок світу в Японії. А потім відбудеться зміна правил, і потрібен буде час для того, щоб до них адаптуватися. Варто нагадати, в яких умовах готувалися до головного старту чотириріччя: без світла, в залі висотою лише 7 метрів, який не дозволяє працювати на повну. Лише іноді була можливість проводити тренування в Палаці спорту. Усі країни світу мають зали з необхідною висотою. Але нам насправді зараз не до залів, нам би виграти війну, і щоб цей жах швидше закінчився».
Олімпійські ігри 2024. Париж (Франція), 9 серпня
Художня гімнастика. Індивідуальне багатоборство. Фінал
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Коляденко впевнено вийшла в 1/2 фіналу на ОІ-2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/middle_698250.jpg)
![Коляденко впевнено вийшла в 1/2 фіналу на ОІ-2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698250.jpg)
Українка розібралася з Біляною Дудовою з Болгарії
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![Трохи не дотиснули. Відомий другий фіналіст гандбольного турніру ОІ-24](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/slider_698348.jpg)
![Трохи не дотиснули. Відомий другий фіналіст гандбольного турніру ОІ-24](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698348.jpg)
![Художня гімнастика. 16-річна українка завершила фінал на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/slider_698295.jpg)
![Художня гімнастика. 16-річна українка завершила фінал на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698295.jpg)
![Анчелотті зізнався Луніну, у яких турнірах він гратиме у наступному сезоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/slider_698301.jpg)
![Анчелотті зізнався Луніну, у яких турнірах він гратиме у наступному сезоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698301.jpg)