Жіноча збірна України U-18 здобула важливу перемогу над Австрією

Зустріч на другому етапі чемпіонату Європи в Дивізіоні В з з рахунком 80:62

1
Федерація баскетболу України

Баскетбольна жіноча збірна України U-18 здобула важливу перемогу над Австрією.

Зустріч на другому етапі чемпіонату Європи в Дивізіоні В з з рахунком 80:62.

Після рівного початку матчу Австрії вдалось заробити невелику перевагу в другій половині першої чверті, хоча на початку другої чверті наші дівчата скоротили своє відставання до 2 очок. Але далі був ще один гарний відрізок матчу у суперниць, які в середині десятихвилинки вели +14.

Втім, збірна України вкотре на цьому чемпіонаті Європи проявила характер, виграла кінцівку чверті 11:4, а на початку третьої чверті зрівняла рахунок. Відчувши свою гру і зрозумівши, як грати проти Австрії, українки захопили ініціативу, виграли третю чверть 24:15 і просто знищили суперниць в останній десятихвилинці – 23:7.

Найрезультативнішими в складі збірної України стали Олександра Тинщук з 19 очками та Серафима Тиха з 18 очками і 6 підбираннями.

Завтра, 10 серпня, Україна зіграє проти Ісландії о 21:00 і у випадку перемоги буде грати за підсумкові 9-10 місця, а у випадку поразки – за 11-12 місця.

Чемпіонат Європи U-18. Жінки, Дивізіон В

Плоєшті, Румунія. Матчі за 9-18 місця

Україна – Австрія 80:62 (14:20, 19:20, 24:15, 23:7)

Україна: Лаврінець 6 + 4 передачі, Тупало 9 + 4 підбирання, Тинщук 19, Синякова 2 + 10 підбирань, Виповська 8 – старт; Тиха 18 + 6 підбирань + 5 перехоплень, Полянцева 13 + 6 перехоплень, Черниш 3, Куценко 2, Куценко 0, Семикашева 0, Швайка 0