Завершилися перші матчі другого туру групового етапу

313
0
Telegram (ФГУ)

Збірна України U-18 зазнала другої розгромної поразки на юніорському чемпіонаті Європи 2024 з гандболу, який проходить у Чорногорії.

У матчі проти збірної Данії українці розпочали дуже непогано, намагалися нав'язати скандинавам боротьбу. Але вже із середини першого тайму збірна Данії міцно захопила ініціативу. На перерву команду пішли за переваги данців у чотири м'ячі. У другому таймі скандинави спочатку зробили серію в три точні кидки поспіль, а незабаром і в шість. Після цього вони без проблем довели зустріч до своєї перемоги з різницею 19 м'ячів. А лідер атак збірної Данії Оскар Мьоллер Якобсен закинув у ворота українців десять м'ячів із 12 кидків.

У паралельних матчах збірна Хорватії з різницею в десять м'ячів обіграла Грецію, а команда Північної Македонії, попри 11 точних кидків Самоїла Рістевскі, програла збірній Німеччини з різницею в шість м'ячів.

Група В

Північна Македонія – Німеччина – 19:25 (9:10)

(4)

Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф
Баскетбол | 08 серпня 2024, 07:52 4

Олімпійський турнір із баскетболу відбудеться з 27 липня по 11 серпня

Оприлюднено суддівські записки фіналу Олімпіади-2024 Хижняк – Оралбай
Олімпійські ігри | 08 серпня 2024, 00:35 5

Українець переміг представника Казахстану з рахунком 3:2 за підсумками трьох раундів