Лівач дала оцінку своїй поразці в сутичці за бронзу ОІ-2024
Оксана поступилася японці Юї Сусакі
![Лівач дала оцінку своїй поразці в сутичці за бронзу ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/orig_697995.jpg)
На Олімпійських іграх 2024 у Парижі українка Оксана Лівач у змаганнях із вільної боротьби у ваговій категорії до 50 кг не змогла стати володаркою бронзи. У сутичці за медаль, яку заведено вважати бронзовим фіналом, вона програла олімпійській чемпіонці Токіо-2020 Юї Сусакі з Японії.
«Я очікувала від себе кращої боротьби. Не хотілося так програвати, але суперниця у мене гідна. Знала, що це буде непростий поєдинок, але вірила у перемогу. Мені було це під силу. Але, мабуть, вона краще налаштувалася, знайшла ключі, як перемогти мене. У неї вийшла перша атака, і вона зрозуміла, що можна ще. Ось так і вийшло. Звичайно, хотілося більше дати бій та перемогти, був шанс боротися за «золото». Але ось так, що маємо – те маємо. Вважаю, що це теж високе досягнення, дійти до такого рівня та змагатися за медалі на Олімпійських іграх. Це для мене надзвичайна честь.
Друге п'яте місце? Стабільність, але краще б ця стабільність була з медаллю. Треба через це пройти, не знаю, що сказати. Була готова морально та фізично, все було дуже класно. Відчувала, що можу, і було мені під силу й у фінал потрапити. Дуже щільно боролася з індійкою, просто втратила трішки свій шанс. Потрібно це пройти, і я вважаю, що все добре. Будемо працювати над собою, вдосконалюватися.
Цей [олімпійський] цикл був надзвичайно складний: після Токіо були травми, реабілітації, і потім знову швидко розпочалося завоювання ліцензій. Зараз можна трішечки видихнути та з новими силами готуватися на [Олімпіаду] у Лос-Анджелесі. Вік дозволяє, сили також. І шанси є, треба боротися до кінця. Вважаю, що медаль має бути моя.
Минулого разу я плакала, зараз розумію, що тут плакати. Може піду сама десь поплачу. А так, хочу всім подякувати за підтримку, всім українцям. Звичайно, хочу дарувати моменти перемоги, але сьогодні ось так. Будемо радіти тому, що є», – зізналася Лівач.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Хижняк відреагував на золото ОІ. Він дав перший коментар на Олімпіаді-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/middle_697976.jpg)
![Хижняк відреагував на золото ОІ. Він дав перший коментар на Олімпіаді-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697976.jpg)
Представник Полтави виграв для України третю золоту медаль на Іграх-2024
![Довгоочікуване золото! Хижняк став переможцем Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/middle_697964.jpg)
![Довгоочікуване золото! Хижняк став переможцем Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697964.jpg)
Суперником українця у фіналі був Нурбек Оралбай із Казахстану
![Легендарний коуч хоче купити зірку Реала за €110 млн. Відома реакція Переса](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/slider_697776.jpg)
![Легендарний коуч хоче купити зірку Реала за €110 млн. Відома реакція Переса](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/small_697776.jpg)
![Лунін проти Мудрика. Реал виграв у Челсі у товариському матчі в США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/slider_697802.jpg)
![Гвоздик розповів, чи варто Хижняку йти в професійний бокс](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/slider_697875.jpg)