| Оновлено 08 серпня 2024, 02:23
5242
4

Оприлюднено суддівські записки фіналу Олімпіади-2024 Хижняк – Оралбай

Українець переміг представника Казахстану з рахунком 3:2 за підсумками трьох раундів

5242
4

Український боксер Олександр Хижняк виграв золото Олімпійських ігор 2024 у категорії до 80 кг!

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У фіналі боксерського олімпійського турніру українець переміг представника Казахстану Нурбека Оралбая.

Перший раунд Хижняк на записках суддів виграв (3:2), потім програв другу трихвилинку (2:3). Все вирішив третій раунд.

Пропонуємо ознайомитись із суддівськими записками після завершення протистояння. У третьому раунді усі 5 суддів віддали перемогу Олександру!