Павло АЛТУХОВ: «Я зробив хорошу роботу і можу подякувати собі»
Український спортсмен, який на ОІ 2024 виступав у веслуванні на каное-одиночці, поділився враженнями
![Павло АЛТУХОВ: «Я зробив хорошу роботу і можу подякувати собі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/orig_697924.jpg)
Український спортсмен Павло Алтухов, що на Олімпійських іграх 2024 виступав у веслуванні на каное-одиночці на дистанції 1000 метрів, поділився враженнями:
«Так, змагання сьогодні не дозволили мені пройти далі, але я багато працював, щоб бути тут, враховуючи свій не зовсім вдалий початок сезону. Я проробив гарну роботу і можу подякувати собі. Я вважаю, що сьогодні показав те, на що напрацював за останні три місяці. На жаль, це не дозволило мені пройти далі, але ще раз повторю, що перед самим собою моя совість чиста.
Складнощі є завжди, але мені вдалося організувати дуже гарну команду. Я разом з тренером взяв все в свої руки. І ми проробили великий пласт роботи, за що хочу подякувати абсолютно кожному, хто був зі мною в цей час.
Тут організатори подбали про канал, все якісно. Ніби відсутній обводний, але вони класно зробили лінію, яка відбиває хвилю. Тобто, коли їдеш на старт, дуже хитає, а по дистанції вже спокійно. Тут доволі спокійно (принаймні, у мене склалося таке враження), на відміну від Ріо-де-Жанейро-2016. В Токіо також було дуже багато руху. Тут теж є різноманітні активності, хочеш весело провести час — будь ласка, але все це розташовано окремо, не відволікає і не заважає налаштовуватися на змагання і відпочивати.
В Токіо через ковід ми виступали без глядачів, до речі, я тільки зараз це збагнув. А тут повні трибуни, грає музика, і культура вболівання чудова. Я вважаю, що кожний спортсмен, який тут виступає, гідний поваги. Тут люди опинилися не просто так. І те, що публіка це розуміє — чудово. Я теж стараюся насолоджуватися, все ж, окрім того, що це найважливіші змагання чотириріччя, це велике свято для всіх: для вболівальників, для спортсменів, для їхніх рідних. Ти проживаєш найкращі миті свого життя, і їх не так багато».
![Веслування. Алтухов не вийшов у півфінал Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/middle_697897.jpg)
Павло не зумів пробитися до півфіналу. У своєму чвертьфіналі він фінішував третім, тоді як для виходу в півфінал потрібно було потрапити в топ-2. Другому місцю Алтухов програв 2,17 секунди.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. Як Насібов переміг Джафарова і вийшов у фінал Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/middle_697939.jpg)
![ВІДЕО. Як Насібов переміг Джафарова і вийшов у фінал Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697939.jpg)
Українець проведе фінальний бій проти іранця Саїда Есмаїлі
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695284.jpg)
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695284.jpg)
Олімпійський турнір із баскетболу відбудеться з 27 липня по 11 серпня
![ФОТО. Бущан емоційно висловив претензії гравцю Динамо після нічиєї в ЛЧ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/slider_697777.jpg)
![Історичний рекорд! Кубинець Лопес виграв 5 поспіль золото на ОІ в боротьбі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/slider_697770.jpg)
![Історичний рекорд! Кубинець Лопес виграв 5 поспіль золото на ОІ в боротьбі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/small_697770.jpg)
![Ніколи не кажи ніколи. Луческу знову порушив обіцянку, але не міг інакше](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/slider_697881.jpg)