5

Одна сота. Ткач не пробився до 1/4 фіналу в скелелазінні на швидкість на ОІ

Ярославу не вистачило частки секунди

Getty Images/Global Images Ukraine. Ярослав Ткач (слева)

Українець Ярослав Ткач завершив боротьбу на Олімпіаді-2024 у скелелазінні на швидкість, прикро програвши в 1/8 фіналу.

У кваліфікації Ткач показав сьомий результат з 14 спортсменів. У кожній зі спроб український скелелаз бив національний рекорд: спершу показав час 5.13 секунд, після чого – 5.11 секунд.

В 1/8 фіналу Ткач змагався з французом Бассі Мавему, який був восьмим у кваліфікації (5.16). У очному протистоянні Ярослав показав результат – 5.17, а його суперник – 5.16.

Відзначимо, що до 1/4 фіналу вийшли 7 переможців пар, а також лакі-лузер, який показав найкращий результат з врахуванням кваліфікації. Ним став Алі Пур з Ірану.