Вікторія УС: «У голові трохи тактики забракло, щоб зорієнтуватися»
У гребному слаломі українка вибула у чвертьфіналі у дисципліні байдарка-крос
![Вікторія УС: «У голові трохи тактики забракло, щоб зорієнтуватися»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/orig_697641.jpg)
Українська спортсменка Вікторія Ус завершила виступи на Олімпійських іграх 2024 у веслувальному слаломі. У дисципліні байдарка-крос Вікторія не зуміла потрапити у двійку найкращих в чвертьфінальному заїзді.
Після чвертьфінального запливу Вікторія Ус дала коментар щодо вильоту з Олімпіади, боротьби у 1/4 фіналу, оцінки свого результату та планів на майбутнє:
«Так, засмутилася, такі шанси були. У самому кінці не вийшло утриматися, бразилійка так добре мене збила та досягнула своєї мети. А я дуже розслабилася, виходить. Звісно, тактика, щоб зашкодити, щоб зробити конкурентці якомога незручніше, а потім шукати собі варіанти.
Старт був хороший, гонка була непоганою, але в кінці не вистачило. Я не очікувала, що вона настільки атакуватиме у кінці, можна було піти вперед більше, можна було продумати. Але вже кінець гонки, дуже важко. Сили були, але у голові трішки тактики не вистачило у плані того, щоб зорієнтуватися.
Чи вдалися Олімпійські ігри? Не сказала б, бо травма була, такий стресовий стан – не знаєш, як будеш виходити з нею, чи вийде взагалі змагатися. Звісно, класно, що я тут, ганяюся, але розумію, що все могло бути якомога краще. Але це спорт, травми трапляються у багатьох. Треба робити висновки та уникати травм.
Подальші плани? Зараз відновити спину, бо у багатьох травми повертаються і треба зробити все, щоб вона не повернулася. Відновити спину, а далі будемо бачити. У нас ще два етапи Кубки світу, побачимо, як буде спина почуватися. Бо зараз через адреналін, може, менше болю, а через кілька днів побачимо, як відреагує спина. Від цього будемо відштовхуватися і планувати далі».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Динамо дізналося наступного суперника. Жеребкування Q4 Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697512.jpg)
![Динамо дізналося наступного суперника. Жеребкування Q4 Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697512.jpg)
У Ньоні пройшло жеребкування 4-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів
![Букмекери оцінили шанси Хижняка на золото ОІ. Хто фаворит фіналу?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697490.jpg)
![Букмекери оцінили шанси Хижняка на золото ОІ. Хто фаворит фіналу?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697490.jpg)
Бій відбудеться 7 серпня о 23:51
![Магучіх розповіла, чому не стрибнула вище 2 м на Олімпіаді-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697551.jpg)
![Магучіх розповіла, чому не стрибнула вище 2 м на Олімпіаді-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697551.jpg)
![Драма на ОІ-2024. У фіналі з баскетболу 3x3 перемогу приніс кидок з сиреною](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/slider_697629.jpg)
![Драма на ОІ-2024. У фіналі з баскетболу 3x3 перемогу приніс кидок з сиреною](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/small_697629.jpg)
![Анонс Олімпіади на 6 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/slider_697614.jpg)
![Анонс Олімпіади на 6 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/small_697614.jpg)