Олександр ПОГОРІЛКО: «Не вдалося зберегти форму, що була на початку сезону»
Український бігун – про свій виступ у кваліфікації на 400 метрів
![Олександр ПОГОРІЛКО: «Не вдалося зберегти форму, що була на початку сезону»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/orig_697425.jpg)
Український бігун Олександр Погорілко поділився думками про свій виступ у кваліфікації на 400 метрів на Олімпійських іграх 2024 у Франції.
«Набігав на кінці дистанції? Не знаю. Вже і в мене сили потроху здавали. Бачив, що набігаю, трохи всіх дістаю, але вже і в мене ноги сильно звело. Більше не зміг бігти далі.
Почував себе нормально. Намагався не думати за кваліфікацію. Відпочивав, відновлювався, ходив на розминку. Нічого, на щастя, не боліло, все було добре. У кваліфікації хотілося пробігти краще, але не вдалося зберегти форму, що була на початку сезону. Чому не вдалося зберегти форму? Не знаю. Почував себе добре по сезону і на тренуваннях. Але щось, на жаль, не склалося.
Втішний забіг? Не знаю, наскільки можна підготуватися, бо у кваліфікації віддавав всі сили, а у понеділок бігти. Побачимо, як я відновлюся. А так, це і добре, і погано. Добре — бо буде ще один шанс поборотися за фінал, а погано, бо раніше можна було відібратися за часом, а зараз це прибрали і встановили цю систему. Як я розумію, за часом у мене було мало шансів пройти у півфінал, тому буде шанс поборотися за півфінал. Чотири забіги? Це реально. На чемпіонаті Європи я біг чотири рази, тричі в особистому виді, один раз в естафеті. Нормально. Гадаю, якщо бігти чотири рази зараз, буде важкувато, але якось та й впораюся», – розповів Погорілко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ОІ-2024. Визначились учасниці 1/4 фіналу жіночого волейбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697433.jpg)
![ОІ-2024. Визначились учасниці 1/4 фіналу жіночого волейбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697433.jpg)
Вісім команд продовжують боротьбу за медалі
![Холіфілд назвав боксера сучасності, який небезпечніший за Майка Тайсона](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697215.jpg)
![Холіфілд назвав боксера сучасності, який небезпечніший за Майка Тайсона](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697215.jpg)
Евандер виділив Джервонту Девіса
![Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697405.jpg)
![Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697405.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697320.jpg)
![Теніс врятовано! Визначено чемпіонок Олімпіади у жіночому парному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697398.jpg)
![Теніс врятовано! Визначено чемпіонок Олімпіади у жіночому парному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697398.jpg)