Анна РИЖИКОВА: «Зовсім трохи не вистачило»
Українська легкоатлетка – про старт на Олімпіаді в Парижі
![Анна РИЖИКОВА: «Зовсім трохи не вистачило»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/orig_697366.jpg)
Українська легкоатлетка Анна Рижикова прокоментувала виступи у кваліфікації бігу на 400 метрів із бар'єрами на Олімпійських іграх 2024 у Парижі:
Рижикова перед заключним бар’єром була третьою, що дозволяло їй напряму кваліфікуватися до наступного кола з бігу на 400 метрів з бар’єрами на Олімпійських іграх. Проте втримати позицію їй усе ж не вдалося. Атлетка фінішувала четвертою, а 55.13 с не вистачило для того, щоб добратися за часом.
Проте Рижикова, як і всі інші атлетки, завдяки нововведенням зберігає шанси на продовження боротьби в Парижі, адже попереду в них втішні раунди.
«Сьогодні зовсім трішки не вистачило для того, щоб пройти далі напряму. Сподіваюся, знайду ті дрібнички, які можна виправити, щоб завтра пробігти краще й пройти далі, – говорить Анна Рижикова. – Перед заключним бар’єром була третьою, але не вдалося втримати цю позицію. Чого не вистачило? Потрібно зробити менше кроків, побігти впевненіше й ризикнути. Завтра, у втішних раундах, уже нічого буде втрачати.
Перед Олімпійськими іграми вже почувалася добре. Був час відпочити, потренуватися, вийти з тієї ями, коли перехворіла й дещо втратила впевненість у собі. Адже вірила, що зможу поборотися за медалі в Римі й що всі хвороби – це щось другорядне й воно не вплине на мене. Тож так, упевненість у собі похитнулася. Подивимося, що мені зараз вдасться, але я працювала, готувалася й уся моя команда зробила все для того, щоб я була тут і виступила якомога краще».
Ольга НІКОЛАЄНКО із Парижа для ФЛАУ і Sport.ua
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Угорщина поступилася Франції у чоловічому гандбольному турнірі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697387.jpg)
![Угорщина поступилася Франції у чоловічому гандбольному турнірі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697387.jpg)
Завершився четвертий матч ігрового дня
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697367.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697367.jpg)
Суперником українця у півфіналі ОІ був Арлен Лопес із Куби
![Мартін Баколе зізнався, хто його більше вразив у спарингах: Усик чи Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697192.jpg)
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695284.jpg)
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695284.jpg)
![Харлан обійшла за кількістю олімпійських нагород Клочкову](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697330.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/130/thumb_346017.png)
![Avaksi](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/130/thumb_346017.png)