ФОТО. Українські шпажистки першими повернулися додому з Олімпіади
Жіноча збірна України з фехтування на шпагах на ОІ посіла 6-те місце
![ФОТО. Українські шпажистки першими повернулися додому з Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/orig_697071.jpg)
1 серпня 2024 року на Центральний залізничний вокзал Києва ранковим потягом прибула перша група українських спортсменок – учасниць Олімпійських ігор Париж-2024. А саме – частина збірної команди України з фехтування: Фейбі Бежура, Олена Кривицька, Влада Харькова.
На Олімпіаді дівчата стартували з індивідуальних змагань у перший ігровий день. Фейбі Бежура завершила виступ вже на першій стадії. Олена Кривицька та Влада Харькова зупинилися за крок від півфіналу. Однак, це вперше в історії особистого фехтування на шпагах Україна була представлена в 1/4 фіналу двома спортсменками. Усі троє дівчат разом із Дар'єю Варфоломеєвою також виступали за збірну України у командному турнірі шпажисток, де програли у чвертьфіналі та посіли підсумкове 6-те місце.
У Києві спортсменок із квітами та щирими привітаннями зустрічали представники НОК, ЦСК ЗСУ, Укрзалізниці та ЗМІ. Дівчата розповіли журналістам про атмосферу в Парижі, свої виступи та плани на майбутнє. А ще – зробили символічне фото біля потяга, який Укрзалізниця символічно «перейменувала» на Олімпійський експрес.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Підсумки дня у плаванні. Маккіоун з Австралії виграла з рекордом Олімпіад](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697047.jpg)
![Підсумки дня у плаванні. Маккіоун з Австралії виграла з рекордом Олімпіад](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697047.jpg)
Камерон Макевой з Австралії виграв золото на дистанції 50 м в/с
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697028.jpg)
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697028.jpg)
Олександр зустрінеться з кубинським боксером Арленом Лопесом 4 серпня
![Як відрізняти два Педріньо в Шахтарі? Педро Енріке взяв новий ігровий номер](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697059.jpg)
![Як відрізняти два Педріньо в Шахтарі? Педро Енріке взяв новий ігровий номер](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697059.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![Артем ДОВБИК: «Жирона – маленький клуб, Рома – великий клуб в Італії»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696982.jpg)