Вікторія Ус відреагувала на вихід у півфінал Олімпійських ігор 2024
Українка пробилася в 1/2 олімпійського турніру у веслувальному слаломі серед жінок у каное-одиночці
![Вікторія Ус відреагувала на вихід у півфінал Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/orig_696454.jpg)
Українська спортсменка Вікторія Ус пробилася в півфінал олімпійського турніру Ігор 2024 року в Парижі у веслувальному слаломі серед жінок у каное-одиночці. Ус посіла у кваліфікації дев'яте місце з результатом 106,98. До півфіналу відбиралися 18 найкращих.
Українка прокоментувала вихід у півфінал Олімпійських ігор 2024 у Парижі. Півфінал та фінал веслування на каное серед жінок відбудуться у середу, 31 липня.
Про спроби заїздів та складність траси: Насправді, перша спроба була не дуже вдалою, незадоволена нею. Поспішала, хотіла їхати якнайшвидше. А вже другу спробу я поїхала у своє задоволення, нікуди не поспішала, виконувала роботу. Результат – так, кращий, але розумію, що це лише кваліфікація. [У середу, 31 липня] півфінал, траса дуже важка, треба готуватися і відновитися після двох заїздів. Треба продумати тактично, як їхати. Є багато питань, бо траса буде непередбачуваною і треба тактично обрати правильний варіант.
Про особливості веслування на каное: Взагалі каное трішки важче, складна дисципліна, одна лопатка, по-іншому посадка. Раніше вважали, що дівчата взагалі не зможуть їздити в каное, що для них це буде важко. Але, як бачимо, дівчата вже показують дуже гарні результати, гарну їзду та добре почуваються на воді. [Перед півфіналом] треба відновити руки, щоб не було, як у байдарці. І підготуватися тактично.
Про результат на байдарці: Результат у байдарці? Засмучена. На попередніх Олімпійських іграх у Ріо, коли я була навіть менш досвідчена, у мене був кращий результат. А зараз розумію, що у мене була травма, вона мене сильно вибила з колії. І, як я вже казала, щаслива взагалі, що змогла брати участь в Олімпіаді, бо коли травмувалася, то все взагалі було під питанням. Я все ж змогла і можу показувати гарні гонки, незважаючи ні на що.
Про майбутній виступ у каяк-кросі: Каяк-крос? Гадаю, я її буду їхати. Вона ще важча, ніж слалом. Буде боротьба між дівчатами, але я налаштована.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696319.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)
Даяна Ястремська вибула, Марта Костюк та Еліна Світоліна йдуть далі
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![Руслан РОТАНЬ: «Україна грала краще за Аргентину. Задоволений хлопцями»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696445.jpg)
![Руслан РОТАНЬ: «Україна грала краще за Аргентину. Задоволений хлопцями»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696445.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
![Максим ХЛАНЬ: «На Олімпіаді важкий графік – через два дні на третій гра»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696473.jpg)
![Максим ХЛАНЬ: «На Олімпіаді важкий графік – через два дні на третій гра»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696473.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![C.Пеклов](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)