Михаил УСАЧ: «Це не кінець ще, всього лише початок великого шляху»
Український лучник, що вибув на стадії 1/32 фіналу Олімпійських ігор 2024, оцінив свій виступ
![Михаил УСАЧ: «Це не кінець ще, всього лише початок великого шляху»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/orig_696405.jpg)
Український лучник Михайло Усач, що вибув на стадії 1/32 фіналу Олімпійських ігор 2024, оцінив свій виступ.
«Погода була спекотна, але на мене це не вплинуло. Були нюанси по роботі, один постріл, який мені дуже не сподобався, через який я програв сет. Але нічого — будемо намагатися, працювати. Це не кінець ще, всього лише початок великого шляху. Будемо старатися, і я впевнений, що ми ще здобудемо медалі
Влучання у шістку? Був трохи перестояний постріл. А це у стрільбі з лука не прощається. Та й трохи мандражу: коли перестояний постріл на тренуванні, то ще більш-менш витримується, бо немає такого тиску, як на змаганнях. А тут все одне на одне, і вийшло, що «шістки» випали. Прикро, але що вже є. Будемо боротися, щоб таке не повторювалося.
Емоції, звісно, гарні. Я на Олімпіаді — це вже добре. Це завдяки нашим захисникам, які боронять та дають можливість нам займатися, виступати та представляти Україну. І нашим ворогам, що ми тут, прославляємо Україну, не здаємося ані на полі бою, ані на спортивному».
Михайло програв лідеру світового рейтингу – бразильцю Д'Алмейді.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Ембіід відповів на свист французьких фанів: «Я – американець»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696419.jpg)
![Ембіід відповів на свист французьких фанів: «Я – американець»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696419.jpg)
Гравець міг виступати за збірну Франції
![«Я цього не хочу...» Чісора розповів, чим закінчиться реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696194.jpg)
![«Я цього не хочу...» Чісора розповів, чим закінчиться реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696194.jpg)
Дерек чекає перемоги українця нокаутом
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696268.jpg)
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696268.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
![Усик назвав боксера, який буде домінувати у суперважкій вазі у майбутньому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696245.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![vitaha33](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)