У польській Плюс Лізі виступатиме ще один українець
Центральний блокуючий Валерій Тодуа заявлений у складі клубу «МКС» із міста Бендзін
![У польській Плюс Лізі виступатиме ще один українець](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/orig_695175.jpg)
Вже третій рік поспіль ми уважно стежимо за чоловічим чемпіонатом Польщі з волейболу, в якому бере участь львівський «Барком-Кажани». Втім, не лише у ньому виступали українські волейболісти. Два роки провів у клубі «Проєкт» (Варшава) гравець національної збірної України Юрій Семенюк, а в сезоні 2022-2023 років у складі «Купрума» (Любін) на позиції догравальника діяв Ілля Ковальов.
І ось стало відомо, що ще один наш співвітчизник гратиме у Плюс Лізі. Дебютант елітного польського дивізіону клуб «МКС» (Бендзін) заявив центрального блокуючого Валерія Тодуа. Він народився 30 липня 1992 року і зараз його зріст становить 208 см. В Україні виступав за харківські «Локо-Експрес» та «Локомотив», після чого грав у закордонних командах: казахстанському «Атирау», чеських «Йохобуд» та «Леви», французькій «Ніцці». Ставав чемпіоном України та Чехії, має досвід виступу у Лізі чемпіонів та інших єврокубкових турнірах.
З польським клубом Валерій Тодуа підписав угоду на один рік і взяв собі номер 33.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Лупашко повернув у Карпати непотрібних Маркевичу футболістів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/middle_695100.jpg)
![Лупашко повернув у Карпати непотрібних Маркевичу футболістів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/small_695100.jpg)
Львів'яни також хочуть підсилити ланку нападу
![Тренер Миная: «Гравців і грошей на Турнір чотирьох немає, ми всі шоковані»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/middle_695029.jpg)
![Тренер Миная: «Гравців і грошей на Турнір чотирьох немає, ми всі шоковані»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/small_695029.jpg)
Любенович не очікував такого рішення УАФ
![На Олімпіаді виступить китаянка з дуже незвичним ім'ям](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/slider_695067.jpg)
![Збірна Франції стала чемпіоном Європи U-18 з волейболу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694857.jpg)
![Динамо скасувало всі двосторонні заходи перед матчем із Партизаном](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/slider_695115.jpg)