0

Євро-2024 U-20. Австрія обіграла Норвегію, перемоги Сербії та Швейцарії

Відбулися три матчі плей-офф юніорського чемпіонату Європи

Rokometna zveza Slovenije

Відбулися три матчі плей-офф юніорського Євро-2024 з гандболу, що проходить у Словенії.

У сітці за 5-8 місця збірна Австрії здобула перемогу над Норвегією. Перший тайм австрійці виграли з різницею у чотири м'ячі, а після перерви змогли її подвоїти та виграли з перевагою у вісім м'ячів. І знову найкращим на майданчику був воротар австрійців Леон Бергманн, який відбив 12 кидків із 27 по своїх воротах.

Збірна Сербії змогла переграти Румунію у сітці за 13-16 місця після нічиєї за підсумками першого тайму. Даніелю Станчюку, який розігрує румунів, одного точного кидка не вистачило до десяти, а воротар сербів Нікола Зорич відбив десять кидків по своїх воротах з 32. А в сітці за 17-20 місця збірна Швейцарії виграла у Чехії - +1 після першого тайму і +6 до фінальної. сирені.