РАДІВІЛОВ – про виступ українців на ОІ: «Не можемо втратити цей майданчик»
Титулований гімнаст – про підготовку до Олімпіади
![РАДІВІЛОВ – про виступ українців на ОІ: «Не можемо втратити цей майданчик»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/orig_694376.jpg)
Український гімнаст Ігор Радівілов, який у Німеччині проходить підготовку до ОІ-2024, розповів німецьким ЗМІ про те, з якими труднощами стикаються українські спортсмени через російську військову агресію.
«Від початку війни весь світ бачив, як українці, і зокрема спортсмени, ці сильні люди, продовжували свою роботу, незважаючи ні на що. І, звичайно, я відчуваю гордість за те, що піднімаю наш прапор, беручи участь у змаганнях такого високого рівня. Я пишаюся тим, що представляю свою країну.
Мені зручно тренуватися в Німеччині, інші хлопці тренуються в інших місцях. Ми збираємося разом, і проблем зі спільними виступами не виникає», – розповів Ігор.
Однак для тих, хто не зміг покинути Україну, за словами Радівілова, існує «постійний тиск і безперервний стрес».
«Це дуже важко психологічно. Ракети, вибухи, відключення електрики, сирени повітряної тривоги тощо. Ми відчували величезне почуття шоку, не знали, що робити. Не було й мови про будь-який вид спорту або підготовку до змагань. Почалася війна, і все зупинилося. Це були найважчі моменти.
Мені потрібно готуватися до Олімпійських ігор. У мене є повна підтримка, моя дружина також отримує всю необхідну допомогу. Тож це рішення готуватися до Олімпіади тут, у Німеччині, не тільки моє, ми ухвалили його на сімейних зборах. І саме тому я тут. Моя сім'я в безпеці, і все в порядку. Ми повинні жити так, як є, виходячи з обставин. Є люди, чиє життя набагато гірше. Я просто перебуваю в тому місці, де мені потрібно бути в цей момент.
Ми розуміємо, що не можемо втратити цей майданчик, щоб ще раз підкреслити українську позицію, українську стійкість і українську волю до перемоги.
Неважливо, чи пройдеш ти через одну, п'ять, шість або чотири Олімпіади. Я повністю зосереджений на тому, щоб показати і довести самому собі, що я здатний на це. І поки в мене достатньо сил, я повинен робити все можливе», – сказав Радівілов.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Коноплянка дав пораду молодим українським футболістам](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/middle_694333.jpg)
![Коноплянка дав пораду молодим українським футболістам](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/small_694333.jpg)
Євген вважає, що треба раніше їхати в Європу
![Коноплянка закінчив. Він міг стати найкращим футболістом України, але…](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/middle_694255.jpg)
![Коноплянка закінчив. Він міг стати найкращим футболістом України, але…](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/small_694255.jpg)
Євгену завжди щось заважало
![Клуб УПЛ запропонував довічно дискваліфікувати директора Дніпра-1](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/slider_694304.jpg)
![Збірна України U-23 веде підготовку до товариського матчу з Парагваєм U-23](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/slider_694307.jpg)
![Збірна України U-23 веде підготовку до товариського матчу з Парагваєм U-23](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/small_694307.jpg)
![МАРКЕВИЧ: «Бажаю успіху Карпатам. Дякую всім, з ким я працював»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/slider_694303.jpg)