Друга поразка збірної України на чемпіонаті Європи U-18

Українці знову програли з рахунком 0:3

1235
1
CEV

У Болгарії продовжуються матчі фінального турніру чемпіонату Європи з волейболу серед юнаків вікової категорії до 18 років. Збірна України, яка напередодні розгромно програла Польщі у трьох партіях, сьогодні зустрічалася із господарями майданчика.

Як і напередодні, підопічні Костянтина Рябухи провалили початок першого сету. Вже на старті наші волейболісти поступалися 1:8, 3:12. Потім зуміли підтягнутися 12:17, 15:18 і навіть зрівняли рахунок 22:22, 24:24, але програли наприкінці два вирішальні м'ячі 24:26.

І у другій партії українська команда одразу опинилася в ролі наздоганяючих 2:5, проте невдовзі вдалося вирівняти становище 9:9, після чого вийти вперед 11:10, 12:11. Але, на жаль, це був лише локальний успіх. Далі гра знову пішла під диктування збірної Болгарії, яка виграла партію 20:25.

Програла наша збірна й третю партію 21:25, а разом із нею і матч 0:3. Тож це була вже друга поспіль поразка, і при цьому збірна України ще не взяла жодного сету.

Склад українців у цьому поєдинку був таким: Максим Свиридов, Артем Рязанов, Артем Яценко, Григорій Хоцевич, Артем Войтюк, Артем Білоус, Михайло Бойко, Андрій Лункан (обидва – ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Арсен Юхімчук, Максим Тонконог. Найбільшу кількість очок набрав Артем Яценко (13).

З інших матчів групи 1 відзначимо перемогу Туреччини над Португалією 3:1 та успіх Франції у грі з Фінляндією теж у чотирьох сетах. У групі 2 з однаковим рахунком 3:1 Словенія перемогла Естонію, а Бельгія виграла у Греції. Італія завдала поразки Іспанії 3:0.

3:0 (25:22, 25:14, 34:32)

Поки в групі 1 лідирують збірні Болгарії та Франції, які набрали по 6 очок після двох матчів, у Туреччини 4 очки (2 матчі) і у Польщі 3 очки після 1 матчу.

У групі 2 по 6 очок після 2 матчів мають Італія та Бельгія, по 3 очки набрали одразу три збірні – Словенія, Греція та Іспанія.