Жіноча збірна України програла Ірландії на старті другого етапу ЧЄ U-20

Синьо-жовта команда поступилася суперницям із різницею у 13 очок

696
2
ФБУ

Жіноча збірна України U-20 зазнала першої поразки на чемпіонаті Європи 2024 U-20 з баскетболу. В першому матчі другого етапу українська команда поступилась збірній Ірландії з рахунком 56:69.

Суперниці заволоділи лідерством на старті гри та утримували його протягом майже всієї ігрової дистанції. Ірландській збірній вдалося після великої перерви збільшити перевагу, яка на старті третьої чверті сягнула максимальних 14 очок.

В цьому матчі українська команда програла підбирання, дозволивши суперницям зібрати 20 відскоків під українським щитом, а також припустилася більшої кількості втрат (23–16), що призвело до того, що ірландки набрали 25 очок після втрат синьо-жовтої команди.

У складі збірної України в цьому матчі кращою була Христина Кулеша, яка набрала 17 очок та зробила 7 підбирань (РЕ 18), 9 очок, 6 передач та 4 підбирання у Серафими Тихої (РЕ 14).

В другому матчі другого етапу чемпіонату Європи українська команда зіграє проти збірної Чехії, яка наразі посідає перше місце в групі, здолавши в стартовій грі другого етапу Ісландію (67:61). Матч Україна – Чехія відбудеться у четвер, 11 липня, о 13:00 за київським часом.

Баскетбол Чемпіонат Європи U-20. Жінки, Дивізіон В

Другий етап. Група Е, 10 липня

Ірландія – Україна – 69:56 (16:15, 17:12, 17:13, 19:16)

Україна: Кулеша 17 + 7 підбирань – 4 втрати, Тиха 9 + 6 передач + 4 підбирання, Панчук 6, Путра 3 + 6 підбирань, Лапхан 0 – старт, Корбут 8, Синякова 5, Лавринець 3, Грумалюк 2, Ткаченко 2, Діке 1 + 7 підбирань