Вони виграли всі матчі. Визначено першого фіналіста Євро-2024

Іспанія обіграла Францію та зіграє у вирішальному поєдинку чемпіонату Європи

3602
0

9 липня відбувся перший півфінальний матч на Євро-2024, що проходить у Німеччині з 14 червня по 14 липня.

Збірна Іспанії переграла національну команду Франції з рахунком 2:1. Першими вперед вийшли французи завдяки голу Рандаля Коло Муані (9), але вже на 21-й та 25-й хвилинах іспанці забили та перевернули хід зустрічі. Забитими м'ячами відзначилися Ламін Ямал (21) та Дані Ольмо (25).

У фіналі чемпіонату Європи «Фурія Роха» зіграє або проти Нідерландів, або проти Англії. Ці команди проведуть очний поєдинок 10 липня о 22:00 у Дортмунді.

На своєму шляху до вирішального поєдинку Іспанія жодного разу не програла. На груповому етапі підопічні Луїса де ла Фуенте виграли у Хорватії (3:0), Італії (1:0) та Албанії (1:0). У 1/8 фіналу іспанці переграли Грузію 4:1, а у чвертьфіналі за підсумками додаткового часу здолали Німеччину 2:1.

Іспанія вп'яте в історії вийшла у фінал Євро і вперше з 2012 року. Тоді «Фурія Роха» виграла титул. Більше фіналів чемпіонату Європи лише у Німеччини – 6.