Жіноча збірна України U-20 стартувала на Євробаскеті з розгрому Болгарії

Українські баскетболістки виграли стартовий матч із різницею у 26 очок

3204
0
ФБУ

Молодіжна жіноча збірна України U-20 здобула впевнену перемогу над Болгарією з рахунком 73:47 на старті чемпіонату Європи U-20 з баскетболу в Дивізіоні В в Софії, Болгарія.

Українські дівчата з перших хвилин зуміли нав’язати супернику свою гру, вдало і агресивно граючи в першу чергу в захисті. Першу десятихвилинку українки виграли 16:9, причому відзначились набраними очками за цей період 7 різних дівчат.

Надалі збірна України продовжила тримати гру під своїм контролем, хоча Болгарія намагалась змінити хід гри, але підопічні Інни Кочубей виявились готовими до всього, що пропонували суперниці. Вже до середини другої чверті українки довели свою перевагу до двозначної, на велику перерву пішли при +13 на свою користь.

Далі збірна України продовжувала нарощувати перевагу, вигравши третю чверть, а ривок 7:0 на старті четвертої чверті, після якого Україна повела +26, фактично завершив гру. В підсумку українки матч завершили з +26 очками на свою користь.

Найрезультативнішими в складі збірної України стали Карина Панчук з 14 очками та Євгенія Путра з 10 очками. Відзначилися також Христина Кулєша – 7 очок та 12 підбирань, а також Анастасія Лавринець, яка віддала 6 асистів.

7 липня, жіноча збірна України U-20 зіграє з командою Ісландії, початок гри – о 20:30.

Чемпіонат Європи U-20. Дивізіон В

Група В. 7 липня. Болгарія, Софія, зал Тріадіца

Болгарія – Україна – 47:73 (9:16, 12:18, 14:20, 12:19)

Україна: Панчук 14 + 3 перехоплення + 2 блок-шота, Лапхан 7, Грималюк 7, Кулєша 7 + 12 підбирань, Путра 10 + 9 підбирань – старт; Тиха 7, Корбут 6, Ткаченко 4, Діке 4 + 3 передачі, Лавринець 2 + 6 передач, Синякова 4, Тинщук 0