Янжа, 87, Віпотнік, 90+5 – Младенович, 25, Лукич, 54, Йович, 90+2, Гачінович, 90+4

Словенія: Облак – Янжа, Бійол, Дркушич, Карнічнік, Млакар (Станкович, 64), Елшнік (Брекало, 90+1), Черін, Стоянович (Вербич, 76), Шпорар, Шешко (Віпотнік, 76).

Сербія: Райкович – Павлович, Міленкович, Велькович, Младенович (Гачінович, 46), Лукич (С.Мілінкович-Савич, 64), Іліч, Живкович (Бірманчевич, 82), Тадич (Самарджич, 82), Мітрович, Влахович (Йович, 64).

20 червня о 17:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

20 червня о 17:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +6

ГОООЛ!!! Йович!!! 1:1!!! Іліч точно подав на Йовича, який влучно пробив головою.

20 червня о 17:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +5

Попереджений Віпотнік.

20 червня о 17:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +4

Попереджений Гачінович.

20 червня о 17:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +2

Попереджений Йович. Має місце неспортивна поведінка.

20 червня о 17:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +1

Заміна у Словенії: Брекало замість Елшніка.

20 червня о 17:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’

Додано 5 хвилин.

20 червня о 17:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
87’

Попереджений Янжа.

86’

Два кутових від сербів, які помітно додали.

20 червня о 17:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
85’

МОМЕНТ Бірманчевич зі штрафного небезпечно пробив – Облак зреагував.

20 червня о 17:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
83’

МОМЕНТ! Самарджич самотужки пройшов вперед, вийшов на досить незручну ударну позицію та покатив м'яч у правий дальній кут – буде удар від воріт.

20 червня о 17:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
82’

Заміни у Сербії: Бірманчевич замість Живковича та Самарджич замість Тадича.

20 червня о 17:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
79’

МОМЕНТ! Карнічнік у дотик пробив з меж штрафної площини – трошки повз дальній кут м'яч пішов за межі поля.

20 червня о 17:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
76’

Заміни у Словенії: Вербич замість Стояновича та Віпотнік замість Шешко.

20 червня о 17:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
76’

МОМЕНТ! Тадич навісив зі штрафного до воріт – там С.Мілінкович-Савич виявився першим на м'ячі та пробив головую повз правий кут.

20 червня о 17:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
74’

Гравці Сербії намагаються заволодіти ініціативою та атакують.

20 червня о 17:31 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
72’

МОМЕНТ! Ще один шанс для словенців. Шпорар влучив у поперечину.

20 червня о 17:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
69’

ГООООЛ!!!!! Корнічнік!!!!! 1:0!!!!! Корнічнік влучно пробив у правий нижній кут воріт після пасу від Елсніка на дальню стійку.

20 червня о 17:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
65’

Удар від Мітровича – значно вище бажаного.

20 червня о 17:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
64’

Заміна у Сербії: С.Мілінкович-Савич міняє Лукича.

64’

Заміна у Сербії: Йович замість Влаховича.

20 червня о 17:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
64’

Заміна у Словенії: Станкович міняє Млакара.

20 червня о 17:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
62’

Словенці тотально переграють сербів та домінують.

20 червня о 17:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
59’

Словенці розіграли кутовий та м'яч втратили.

20 червня о 17:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
59’

МОМЕНТ! Шешко з-за меж штрафної площини завдав удару – Райкович блискавично зреагував. Буде кутовий.

20 червня о 17:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
57’

Кутовий для сербів. Навіс – Облак на виході грає спокійно.

20 червня о 17:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

Навіс від словенців зі штрафного. Далі пішла скидка у центр штрафної площини – захист сербів діє впевнено.

20 червня о 17:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
54’

Попереджений Лукич.

20 червня о 17:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
52’

Кутовий для сербів – Облак грає кулаком на другому поверсі після навісу.

51’

МОМЕНТ! Тадич точно навісив на голову Мітровича – той пробив трошки неточно.

20 червня о 17:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
50’

МОМЕНТ! Бійол дивом не зрізав м'яч у ворота своєї команди. Буде кутовий.

20 червня о 17:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
47’

МОМЕНТ! Облак рятує Словенію після удара Мітровича.

20 червня о 17:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
46’

Заміну у Сербії: Гачінович замість Младеновича.

20 червня о 17:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ

20 червня о 16:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

45’ +1

Пішов розіграш корнера....

20 червня о 16:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +1

Кутовий для Сербії.

45’

Додано одну хвилину.

20 червня о 16:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
43’

Штрафний для словенців. Гнезда Черін навісив, але вийшло без продовження.

20 червня о 16:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
42’

МОМЕНТ! Мітрович на вістрі атаки сербів, але Облак грає надійно, забираючи м'яч після удара-тичка нападника.

20 червня о 16:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
39’

Штрафний для сербів. Влахович з 30 метрів пробив у стінку, а потім додав знову у скупчення гравців.

20 червня о 16:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

МОМЕНТ! Та одразу два. Елснік спочатку пробив у ліву стійку, а Шешко на добиванні не влучив у пустий кут воріт Райковича.

20 червня о 16:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
35’

Гравці Словенії намагаються не грати за правилами сербів. Вони при нагоді одразу вибігають вперед.

20 червня о 16:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
33’

Серби перехопили ініціативу у словенців. Перевага останніми хвилинами за ними.

20 червня о 16:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
31’

МОМЕНТ! Після навісу головою пробив Мітрович – м'яч пішов повз дальній кут воріт Словенії. Небезпечно.

20 червня о 16:32 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

Кутовий для сербів після їхньої тривалої атаки.

20 червня о 16:29 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
27’

МОМЕНТ! Мітрович пробив головою у лівий кут – Облак все бачив та спокійно зреагував.

20 червня о 16:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
25’

Попереджений Младенович. За відверто грубу гру.

20 червня о 16:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
23’

Словенці розіграли корнер та виконали навіс – Райкович на виході м'яч забрав.

20 червня о 16:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
23’

Шешко на вістрі атаки Словенії. Його удар блокують – буде кутовий.

20 червня о 16:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
20’

Словенці впевнено тримають м'яч у себе та атакують великими силами.

20 червня о 16:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

Перспективна атака сербів через лівий фланг. Пішов кросс у центр штрафної площини, але там надійно сіграли захисники Словенії.

20 червня о 16:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
15’

Серби домінуванню словенців протиставляють рідкі спроби створити щось попереду, де на самоті знаходиться Влахович.

20 червня о 16:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
13’

Райкович забирає м'яч після довгої діагоналі з глибини поля. Словенці більше атакують.

20 червня о 16:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
11’

Словенці переважають суперників як у ігровому, так і у територіальному плані.

20 червня о 16:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
9’

Словенці розіграли кутовий досить погано та втратили м'яч.

20 червня о 16:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
8’

МОМЕНТ! Млакар увірвався до штрафної площини сербів та сильно пробив – Райкович парирував м'яч ногами. Буде кутовий.

20 червня о 16:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
4’

МОМЕНТ! Черін з-за меж штрафної площини сильно пробив прямо по центру – Райкович зіграв надійно.

20 червня о 16:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
3’

Ще одна невеличка пожара у захисті Сербії. Словенці знову нічого з цього не отримали.

20 червня о 16:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
2’

Серби пішли у атаку, але словенці мали зловити їх на контратаці – не змогли.

20 червня о 16:01 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

20 червня о 15:57 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

На арені у Мюнхені лунають національні гімни Сербії та Словенії.

20 червня о 15:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Відомі стартові склади команд на поєдинок.

20 червня о 13:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У четвер, 20 червня, відбудеться матч 2-го туру чемпіонату Європи 2024 у групі С між збірними Словенії та Сербії. Поєдинок відбудеться в Мюнхені на «Альянц Арені». Початок – о 16:00 за київським часом.

Збірні Словенії та Сербії провели між собою чотири очних поєдинки.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Їхні шляхи раніше перетиналися у кваліфікації Євро-2012. Тоді на полі сербів мала місце нічия 1:1, а в матчі-відповіді в Словенії перемогли господарі – 1:0. Однак у підсумковій таблиці групи С кваліфікації серби фінішували третіми (15 очок після 10 матчів), а словенці розташувалися за ними (14 пунктів після також 10 ігор).

Наступного разу Словенія і Сербія зійшлися тет-а-тет у групі 4 дивізіону В Ліги націй сезону-2022/2023. Збірна Сербії в домашньому матчі розгромила словенців із рахунком 4:1, а на полі команди Словенії суперники розійшлися миром 2:2. У підсумковій таблиці квартету серби посіли 1-е місце, набравши 13 очок після 6 поєдинків, а Словенія посіла 3-тю позицію (6 пунктів після 6 зустрічей).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Словенія – Сербія.