16 червня о 21:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

16 червня о 21:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

16 червня о 21:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Сім хвилин додано.

16 червня о 21:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

Небезпчено!

На жаль, після нашої комбінації та удару і рикошету м'яч не влучив в площину івуарійських воріт!

16 червня о 21:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
87’

Заміна в України

Кучерявий поміняв Рубчинського

16 червня о 21:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
87’

Момент!

Дальній удар Бамба Фесюн відбив, здалося, животом.

16 червня о 21:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Салюк тактично сфолив в центрі, але обійшлося без картки.

16 червня о 20:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
84’

Заміна в африканців

Замість Муамеда Коне виходить Джіре.

16 червня о 20:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Класна атака України все ж закінчилася не ударом, а фолом Очеретька в атаці.

16 червня о 20:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Завелися команди, але арбітриня заспокоїла. Арбітрові-чоловікові, мабуть, було б важче, а так посоромилися огризатися футболісти.

16 червня о 20:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Удар з гострого кута був по наших воротах, але в сітку з лівої зовнішньої сторони.

16 червня о 20:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

М. Коне в центрі поля завалив Очеретька.

16 червня о 20:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Заміни в команд

Сігеєв замість Велетня, Бамба замість Вава.

16 червня о 20:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Велетень відверто завалив Абрамана Конате на фланзі.

16 червня о 20:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Тим часом знову водопій. Або ж кулінг брейк.

16 червня о 20:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Були кількахвилинні проблеми з трансляцією, але ніби все нормально.

16 червня о 20:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Після навісу з кутового конан випустив з рук, але знову нема центрфорварда, який би чекав на помилку воротаря.

16 червня о 20:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Простріл Ярмолюка справа в падінні перервав Агнікої.

16 червня о 20:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

ГОЛ!

Салюк обрізався біля своїх воріт, африканці відібрали, розкатали до вірного і дали можливість Уотре оформити дубль, розстрілявши Фесюна.

16 червня о 20:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Момент!

Міг забивати Краснопір, але не зумів переграти воротаря з близької дистанції.

16 червня о 20:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

у випадку нічиєї відразу буде серія пенальті.

16 червня о 20:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Заміни в України.

Краснопір замість Сікана, Очеретько замість Шостака.

16 червня о 20:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Момент!

Після навісу Салюк пробив і Конан врятував.

16 червня о 20:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Еластіко у виконанн Хланя вийшло невдалим.

16 червня о 20:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Небезпечно!

Велетень справа прорвався, прострілив і воротар в падінні забрав.

16 червня о 20:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Ярмолюк замість Федора.

16 червня о 20:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

16 червня о 20:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45’ +3

ГОЛ!

Кунассі віддав пас врозріз на Зогбе, той справа прострілив й Уотре з метра розстріляв порожні ворота.

16 червня о 20:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +1

МОМЕНТ!

Абдрамар Конате навісив зліва, Вава вистрибнув і пробачив Україну, пробивши із вбивчої позиції головою вище.

16 червня о 20:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Три хвилини додано.

16 червня о 19:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Довга атака Кот-д'Івуару закінчилася ударом справа з гострого кута, але вийшло неточно.

16 червня о 19:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Сікан після пасу Рубчинського опинився в офсайді.

16 червня о 19:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Українці впевнено атакують, але явних моментів не виникає.

16 червня о 19:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

ГГГГГООООЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Знову центральні захисники івуарійців наварили, один обрізався, другий не підстрахував, Сікан вибіг на побачення з воротарем і віддав направо на порожні ворота для Хланя!

16 червня о 19:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Пауза на водопій.

16 червня о 19:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

МОМЕНТ!

Сікана збили на відстані десь 25 метрів від чужих воріт. Воротар після дальнього удару Сікана відбив перед собою, і не було там форварда, який бігає до воротарів в надії на помилку того (як автор трансляції в аматорській кар'єрі), був би легкий гол.

16 червня о 19:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Небезпечно!

Після кутового Куассі на самоті отримав можливість пробити головою і пощастило Україні, що не влучив у площину.

16 червня о 19:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Мартинюк на фланзі після обрізки Хланя тактично сфолив і отримав жовту картку за сукупністю фолів.

16 червня о 19:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Українці вибігали в контратаку, Сікан замість пасу направо на двох вільних партнерів віддав наліво на Хланя, того явно збили перед штрафним, тягнуло на попередження, але арбітриня, яка була поруч, вирішила чомусь навіть не свистіти.

16 червня о 19:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Довга атака івуарійців закінчилася дальнім ударом одного з Конате, низом, слабко і неточно.

16 червня о 19:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Команди безмоментно борються в центрі поля.

16 червня о 19:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Вейлі Конате фолить в центрі поля.

16 червня о 19:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

ГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Після закидання Шостак був ніби в офсайді, але ВАР на матчі нема, тому арбітрині матчу подивилися, як захисники Кот-д'Івуару по черзі нормально не зіграли в м'яч і подарували його Шостаку, який спокійно пробив у дальній кут справа, і зарахували гол.

16 червня о 19:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Дальній удар Абдрамара Конате летить над воротами, десь на метр вище.

16 червня о 19:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Мартинюк в центрі поля зірвав атаку суперника.

16 червня о 19:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Українці перекочують м'яч на своїй половині і не просуваються поки вперед.

16 червня о 19:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

«

16 червня о 18:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

15 червня о 22:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 16 червня, відбудеться фінал товариського турніру Моріса Ревелло, в якому гратимуть збірна Кот-д'Івуару з футболу U-20 та збірна України з футболу U-23, більше відома як олімпійська збірна України. Гра пройде у Франції, початок – о 19:15 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Спробуйте ненадовго відволікти трохи увагу від Євро-2024, крім нього, ще є деякі турніри. Хтозна, коли в Україні знову з'явиться ще одна олімпійська збірна. А теперішня тим часом у Франції впевнено виграє у всіх в рамках товариського турніру Моріса Ревелло і вже вийшла у його фінал, перемігши почергово чотирьох суперників. У фіналі чекатиме п'ятий – Кот-д'Івуар U20 спробує зупинити підопічних Ротаня, але ми ж не збираємося відволікатися від Євро на програшний матч? Тому в неділю очікуємо виграш трофею українськими олімпійцями, щоб з чистою душею повернутися до перегляду матчів у Німеччині.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Кот-д'Івуар U20 – Україна U23.