Восьмиразовий чемпіон світу стане партнером Франческо Баньяйї

309
0
Twitter (Ducati Corse). Марк Маркес

Восьмиразовий чемпіон світу MotoGP Марк Маркес із наступного сезону виступатиме за заводську команду Дукаті.

31-річний Маркес підписав із «червоними» контракт на два сезони. У команді він замінить Енеа Бастьяніні та стане партнером чинного чемпіона світу Франческо Баньяйї.

Цього сезону Марк Маркес виступає також на мотоциклі Дукаті у складі приватної команди Gresini. На перших семи етапах сезону він тричі фінішував на подіумах у гонках, п'ять разів – у спринтах та виграв один поул. Зараз Маркес із 136 очками посідає третє місце у заліку чемпіонату світу серед райдерів з відставанням у 17 очок від Баньяйї та у 35 очок – від лідера, Хорхе Мартіна з Pramac.