Чинний чемпіон світу виграв обидві гонки

64
0
Twitter (MXGP). Хорхе Прадо

Топ-10: Прадо, Гайсер, Херлінгс, Фландерен, Колденхофф, Зеєвер, Бохерс, Патюрель, Гійо, Гуаданьїні.

Чинний чемпіон світу з мотокросу Хорхе Прадо здобув перемогу у Гран-прі Німеччині MXGP у Тойшенталі. Іспанець виграв обидві гонки. У першій з них він випередив Джеффрі Херлінгса, який став другим, майже на 13 секунд, а в другій Тім Гайсер програв Прадо трохи більше ніж три секунди. Словенець у підсумку посів друге місце у Гран-прі, а райдер із Нідерландів став третім.

У класі МХ2 обидві гонки та Гран-прі виграв бельгієць Лукас Кунен на Хускварні, а в жіночому чемпіонаті світу WMX першу за три роки перемогу здобула німкеня Ларісса Папенмайєр на Хонді. Примітно, що у першій гонці віцечемпіонка світу 2020 року навіть не потрапила до призової трійки, а у другій випередила 17-річну Лотту ван Дрюнен із Нідерландів лише на 2.5 секунди.

Дев'ятий етап MXGP 2024, Гран-прі Латвії пройде у Кегумсі 9 червня.