Енергія вийшла у фінал футзальної Екстраліги 2023/24

Львів’яни у п’ятому матчі обіграли «Ураган»

2139
0
Telegram (АФУ)

Львівська «Енергія» сьогодні, 1 червня, обіграла івано-франківський «Ураган» у вирішальному, п'ятому матчі півфінальної серії.

У середині першого тайму Богдан Буньо відкрив рахунок. Невдовзі Мар'ян Масевич зрівняв, але перед перервою протягом однієї хвилини забили Михайло Зварич та Олег Легендзевич. У другому таймі «Ураган» зміг скоротити відставання до мінімального, але незабаром Буньо зробив дубль і «Енергія» довела матч до своєї перемоги з рахунком 4:2.

У фіналі львів'яни зіграють проти столичного «ХІТа», а «Ураган» та київський «SkyUp» визначать володарів третього місця. Обидві серії триватимуть до трьох перемог і відбудуться з 8 по 22 червня.

Екстраліга 2023/24, півфінал, п'ятий матч

1 червня

Ураган (Івано-Франківськ) – Енергія (Львів) – 2:4 (1:3). Рахунок у серії – 2:3
Голи: Масевич, 13, Шотурма, 30 - Буньо, 7, Зварич, 19, Легендзевич, 19, Буньо, 36.