| Оновлено 27 травня 2024, 13:10
3143
0

Сенсація! Реал програв у фіналі Євроліги Пао. Олімпіакос – бронзовий призер

«Панатінаїкос» усьоме в історії виграв найпрестижніший клубний баскетбольний турнір

3143
0
Getty Images/Global Images Ukraine. БК Панатінаїкос

26 травня відбулися поєдинок за третє місце та фінальний матч плей-оф найпрестижнішого клубного баскетбольного турніру у Європі Євроліги.

Грецький «Олімпіакос» став бронзовим призером турніру, обігравши у матчі за третє місце турецький «Фенербахче».

У фіналі тріумф здобув ще один грецький клуб «Панатінаїкос», який сенсаційно обіграв у вирішальному матчі торішнього переможця Євроліги мадридський «Реал». Клуб з Афін надпотужно провів другу половину гри, вигравши її з перевагою у 20 очок. «Панатінаїкос» усьоме став переможцем Євроліги.

Євроліга. Фінал чотирьох, 26 травня.

Олімпіакос – Фенербахче – 87:84 (24:16, 24:21, 18:25, 21:22)

Олімпіакос: Пітерс (20), Кенан (8), Папаніколау (5), Волкап (3), Фалль (2) – старт; Вільямс-Госс (12 + 6 передач), Ларендзакіс (10 + 5 втрат), Мілутінов (10 + 8 підбирань), Маккісік (9), Райт (8 + 7 підбирань), Мітру-Лонг (0), Петрушев (0).

Фенербахче: П'єр (19), Вілбекін (16), Шанли (11), Калатес (3), Хейс (3) – старт; Сестіна (8), Мотлі (7), Гудурич (6), Папаяніс (6), Дорсі (5), Мадар (0), Хазер (0).

Реал – Панатінаїкос – 80:95 (36:25, 18:24, 7:15, 19:31)

Реал: Муса (15), Кампаццо (12), Хезоня (8 + 8 підбирань), Ндіайє (8), Тавареш (4) – старт; Родрігес (11), Пуар'є (8), Серхіо Юль (6), Ябуселе (6), Козюр (2), Руді Фернандес (0).

Панатінаїкос: Нанн (21), Лессор (17), Грант (11), Мітоглу (8), Папапетру (4) – старт; Слукас (24), Ернангомес (5), Вільдоса (3), П. Калаїцакіс (2), Григоніс (0), К. Адетокумбо (0).