Команди не порадували великою кількістю закинутих шайб

11797
2

Відбулися два вечірні чвертьфінали на чемпіонаті світу з хокею в Чехії.

Господарі, які ще наприкінці групового турніру встигли посилити склад зірками Давидом Пастрнаком та Павелом Заха, грали проти США, які стали найрезультативнішою командою групового етапу.

Все вирішила єдина шайба Заха, яку чеський форвард оформив у другому періоді. Здорово себе показали воротарі Достал та Ліндгрен, проте кіпер чехів був трохи кращим і допоміг вийти у півфінал.

В іншому матчі Швеція у якості фаворита протистояння обіграла Фінляндію 2:1 в овераймі.

При цьому шведи за великої ігрової переваги закинули першу шайбу на 56-й хвилині, але фіни встигли відігратися та перевести зустріч в овертайм.

Однак у додатковому періоді Фінляндія припустилася помилки, порушивши правила, і Швеція реалізувала шанс у більшості.

Раніше до півфіналу вийшли збірні Канади та Швейцарії. У 1/2 фіналу зіграють Канада – Швейцарія та Швеція – Чехія.

Чемпіонат світу з хокею

Чвертьфінали

Швеція – Фінляндія 2:1 в овертаймі

Шайби: 55:02 Далін (Лундестрем) - 1:0, 59:02 Бйорінен (Пустінен, Лехтонен) - 1:1, в овертаймі 05:54 Ерікссон Ек (Хедман, Далін) - 2:1

Воротарі: Густавссон – Лармі

США – Чехія 0:1

Шайби: 26:39 Заха (Шпачек, Червенка) – 0:1

Воротарі: Ліндгрен – Достал