На снукерному турнірі у Відні українець Юліан Бойко дійшов до півфіналу

У півфіналі Юліан програв Крейгу Стедману з Англії та посів третє місце

2453
0
Vienna Snooker Open. Юліан Бойко

Український снукерист Юліан Бойко дійшов до півфіналу турніру у Відні (столиці Австрії), який має профі-аматорський статус.

18-річний спортсмен здобув 4 перемоги у груповому раунді та з першого місця вийшов у плей-оф Vienna Snooker Open 2024. При цьому він зробив найкращий брейк турніру – 146 очок, за що отримав окремий приз.

У суботу, 11 травня, Бойко виграв ще два матчі і пробився до чвертьфіналу турніру, де 12 травня насилу переграв Вейна Брауна з Англії (3:2).

Однак у півфіналі Юліан Бойко програв Крейгу Стедману з Англії (1:4) та посів підсумкове третє місце. А переможцем став Александр Урсенбахер із Швейцарії, який у фіналі обіграв Стедмана (5:4).

Юліан Бойко готується до серії турнірів Q School, яка стартує 20 травня. Це буде останній шанс завоювати путівку до World Snooker Tour. У підготовці до цих змагань українцю допомагає ірландець Кен Доерті, чемпіон світу 1997 року.

Бойко розпочне боротьбу 22 травня з другого раунду, його суперником стане Джеймс Баррет із Англії або Саймон Бевз із Австралії.

Vienna Snooker Open 2024 (полные результаты)