Маргарита Пєсоцька взяла бронзу на турнірі з настільного тенісу в Чехії

У півфінальному поєдинку українка поступилася суперниці з Південної Кореї

219
0
НОК. Маргарита Песоцька

Українська спортсменка Маргарита Песоцька здобула бронзу на турнірі з настільного тенісу, який проходив у Чехії під егідою World Table Tennis.

Свій шлях на турнірі українка розпочала у другому колі, де здолала представницю Сінгапуру– Вонг Хін Ру (3:0). Далі українка пройшла румунку Єлену Захарію (3:2), а потім здобула перемогу над суперницею із Китайського Тайбею – Танг-Чен Ч’єн (3:0).

У півфіналі Маргарита зустрілася із Со Хьо Вон, дворазовою призеркою командного чемпіонату світу. У матчі за вихід до фіналу українка поступилася кореянці (0:3).

Попри поразку, вихід до півфіналу гарантував українці бронзову медаль та важливі залікові бали. На змаганнях серії Feeder розігруються очки до ITTF World Rankings, за яким також будуть визначатися майбутні учасники Олімпіади-2024.