У переможців Елайджа Джойнер набрав 24 очки, зробив 9 підбирань й 9 передач

555
0
ФБУ

У другому матчі 1/4 фіналу Суперліги у Луцьку зустрілися місцевий Старий Луцьк та БК Рівне. В першій грі серiї перемогу здобули рівняни (92:68). Друге протистояння вийшло набагато бiльш захоплюючим, проте успіх знову святкувало Рівне – 91:90.

Рівняни потужніше розпочали поєдинок, на 6-й хвилині створивши перший відрив у матчі – 18:9. При цьому рівно половину доробку рівненської команди у цьому ігровому відрізку набрав один із її лідерів Олексій Соловйов. Рівне протягом усієї стартової чверті перевершував господарів паркету в точності кидків з гри та з периметра. Ці чинники допомогли підопічним Михайла Переверзія забрати чверть, проте команди розділило лише одне володіння: 27:24 на користь Рівного.

У дебюті другої чверті Старий Луцьк нарешті наздогнав гостей (31:31). Підопічні Дмитра Чайковського також зрівнялися із суперником і за відсотком влучань з гри, а за підбираннями взагалі перевершували його. У відповідь Рівне ще до великої перерви зумів організувати ще один відрив: цього разу у 8 пунктів. На відпочинок гості також пішли у статусі лідера – 54:49.

У дебюті 3-ї чверті Старий Луцьк завдяки 5 поспіль очкам Олександра Кольченка нарештi вийшов уперед. Господарі паркету розвинули свою перевагу, яка на 27-й хвилині досягла максимальної для них позначки у 5 пунктів (64:59). Однак перед останньою двохвилинною перервою Рівне зумів повернути собі лідерство – 74:70.

Конкурентний матч продовжувався і в заключному десятихвилинному відрізку. У команд була приблизна рівновага у кидкових показниках. Гра абсолютно закономірно увійшла до клатчу, а її героєм міг стати захисник Старого Луцька Олександр Кольченко. Дальнiй триочковий кидок Олександра за 20 секунд до фінальної сирени вивів лучан вперед – 90:88. Проте останнє слово у поєдинку залишилося за захисником Рівного Елайджою Джойнером. Три його влучання з лінії штрафних принесли Рівному путівку до півфіналу.

У переможців 24 очки набрав Елайджа Джойнер, до яких додав 9 підбирань та 9 передач. 20 очок в активі Максима Мочалова, 17 – Олексія Соловйова. У Старого Луцька 27 очок набрав Олександр Кольченко, 22 очки + 9 підбирань та 9 передач – у Маркіза Джексона.

Баскетбол. Суперліга. 1/4 фіналу

Другий матч. Луцьк, ОДЮСШ, 31 березня

Старий Луцьк – Рівне – 90:91 (24:27, 25:27, 21:20, 20:17)

Старий Луцьк: Кольченко 27, Джексон 22 + 9 підбирань + 9 передач + 3 перехоплення – 4 втрати, Томас 15, Липовцев 8 + 10 підбирань, Мусієнко 2 – старт, Коцько 8, Прозапас 8, Дейна 0, Дюпін 0, Бедлінський 0.

Рівне: Джойнер 24 + 9 підбирань + 9 передачi, Мочалов 20, Соловйов 17, Сміт 8, Водолазський 5 – старт, Тимощук 10 + 6 передач, Шепелев 4, Герасимчук 3, Гаскінс 0.