Стали відомі учасники Фіналу чотирьох Кубка України 2023/24 з футзалу

Завершилися чвертьфінальні матчі-відповіді

2513
0
ФК Аврора

Сьогодні, 30 березня, відбулися матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України 2023/24 з футзалу.

Столична «Аврора» вдома без проблем розібралася із «Сухою Балкою» із Жовтих Вод, якій забила чотири сухі м'ячі. Арсеній Гурєєв відкрив рахунок у першому таймі, а наприкінці зустрічі кияни забили три голи за три хвилини.

Рівненський «Кардинал» виграв перший тайм домашнього матчу із львівським «in.IT», але після перерви гості відігрались. Нічия влаштовувала «Кардинал», який виграв першу зустріч, і, таким чином, він пройшов у Фінал чотирьох.

А у столичному дербі «ХІТ» розгромив «SkyUp», якому забив шість м'ячів. Цікаво, що всі шість голів забили різні гравці.

Івано-франківський «Ураган» пройшов у Фінал чотирьох без боротьби через зняття роменського «Рятувальника».

Кубок України 2023/24, чвертьфінал, матчі-відповіді

30 березня

Аврора (Київ) – Суха Балка (Жовті Води) – 4:0 (1:0) (перший матч – 2:2)
Голи: Гуреєв, 15, Сагайдачний, 26, Дічук, 27, Семенченко, 29.

Кардинал (Рівне) – in.IT (Львів) – 2:2 (2:0) (перший матч – 4:3)
Голи: Волков, 12, Волянюк, 15 – Гуль, 4, Багряк, 37.

ХІТ (Київ) – SkyUp (Київ) – 6:0 (2:0) (перший матч – 2:1)
Голи: Абакшин, 2, Жук, 17, Сірий, 21, Шеремета, 24, Кравець, 34, Мельник, 37.

Рятувальник (Ромни) – Ураган (Івано-Франківськ) – -:+ (перший матч – 0:9)

Фінал чотирьох Кубку України 2023/24 пройде у столичному Палаці спорту 3-4 травня.