11 шайб, три голи у меншості, 4 воротаря. Дика битва Сокола та Кременчука

Хокеїсти порадували вболівальників у Палаці Спорту

4769
1
ФХУ

Відбувся другий матч фінальної серії плей-оф чемпіонату України з хокею між Соколом та Кременчуком.

Сокіл спокійно виграв перший матч з рахунком 3:0, а сьогодні кияни у більш яскравому поєдинку перемогли з результатом 6:5, а три шайби суперники оформили у меншості (дві на рахунку Сокола та одна у гостей).

При цьому Сокіл у ході зустрічі вів 3:1 та 4:2, але у неймовірному другому періоді Кременчук зумів зробити камбек. Відзначимо класний гол Геворкяна, який порадував уболівальників красивим фінтом та кидком.

Однак у третьому періоді Сокіл забив два голи і, здавалося, спокійно доведе гру до перемоги, але лідер Кременчука Лялька встиг відіграти одну шайбу.

Цікаво, що обидва стартові воротарі були замінені по ходу матчу.

Сокіл у серії до чотирьох перемог веде 2:0, команди переїжджають до Кременчука.

Фінал плей-оф чемпіонату України з хокею

Сокіл – Кременчук 6:5 (1:0, 3:4, 2:1)

Шайби: 1:0 – Р. Благий (Жеребко, Янішевський, - більш.), 10:22. 1:1 – Геворкян (Кривенко), 21:35. 2:1 – Р. Благий (Захаров), 24:04. 3:1 – В. Мазур (Чердак, - менш.), 26:23. 3:2 – Матусевич (Лялька, Кривошапкін, - більш.), 27:03. 4:2 – Чердак (Бородай), 27:56. 4:3 – Геворкян (Ігнатенко, - менш.), 32:50. 4:4 – Абаджян, 35:04. 5:4 – Захаров (Полоницький, Р. Благий), 47:19. 6:4 – Захаров (Р. Благий, - менш.), 12:09. 6:5 – Лялька (Кривошапкін, - більш.), 54:10

Воротарі: Дяченко (Петров) - Кучер (Макаренко)

Сокіл веде у серії 2:0

(34)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»