Все вирішилося в овертаймі. Кременчук і Дніпро влаштували зарубу за фінал

Сильнішим був Кременчук

2442
3
ФХУ

Відбувся вирішальний сьомий матч півфінальної серії плей-оф чемпіонату України з хокею між Кременчуком та Дніпром.

Матч, як і вся серія, пройшов у рівній та важкій боротьбі, а суперники не зуміли виявити переможця за підсумками 60 хвилин гри – 1:1 та овертайм до голу.

І вирішальний гол забив Кременчук, який вийшов у фінал завдяки шайбі Святослава Тимченка. У фіналі буде повторення торішньої серії між Соколом та Кременчуком.

Півфінал плей-оф чемпіонату України з хокею

Кременчук – Дніпро 2:1 (в овертаймі) (0:1, 1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 - Кобильник (Крикля, Ратушний), 14:26. 1:1 - Кривошапкін (Лялька, Середницький, - більш), 32:04. 1:2 - С.Тимченко (Абаджян, Середницький), 66:49

Воротарі: Кучер – Захарченко

Кременчук виграв серію 4:3