Дивіться 12 березня о 20:30 матч 1/4 фіналу баскетбольного Єврокубка

4179
2
youtube.com

12 березня о 20:30 відбудеться матч 1/4 фіналу баскетбольного Єврокубка, у якому зіграють французький «Бург» та український «Прометей».

Цей матч буде для «Бурга» та «Прометея» третім в історії особистих взаємин. У груповому раунді сезону 2022/2023 вони обмінялися домашніми перемогами, причому до «Бурга» успіх прийшов у овертаймі. Цього сезону французи виграли свою групу з показником 14-4, що й дало їм право, по-перше, уникнути поєдинку на першій стадії плей-оф, а по-друге, виступати у завтрашньому матчі у статусі господаря майданчика.

Матч відбудеться у місті Бурк-ан-Брес на арені «Екiнокс». Переможець цього матчу зіграє у півфіналі з переможцем поєдинку «Бешикташ» – «Хапоель Тель-Авів».