Напружене завершення. Дніпро насилу виграв у Прометея фінал Кубка України

Остання атака Прометея на останніх секундах успіху не принесла

3120
0
ФБУ

10 березня в столичному ПС Венето-Спорт відбувся фінальний матч Кубка України з баскетболу.

Лідер Вищої ліги Прометей дав бій лідеру Суперліги – Дніпру. У напруженому завершенні гри атака Прометея за рахунку 64:65 на останніх секундах успіху не принесла.

Дніпро утримував лідерство більшу частину гри, але, як в першій, так і в другій половинах матчу Прометею вдавалося повертатися. Під завісу другої чверті команда Олександра Пащенка зрівняла рахунок – на велику перерву фіналісти пішли за рахунку 30:30.

Коли здавалося, що Дніпро контролює хід гри в другій половині, отримавши в середині четвертої чверті максимальні в цьому матчі 13 очок переваги, Прометей зробив ще один ривок. Команда Вищої ліги виграла відтинок 8:0 та скоротила відставання до мінімуму, перевівши гру в клатч.

Сталося це після дуже вчасних влучань з дальньої дистанції від Бублика та Клімова. Ігор міг поставити яскраву переможну крапку на останніх секундах, але виконуючи кидок з центра майданчика, не влучив.

Прометей дав дуже гідний бій лідеру Суперліги, поступившись лише одним очком. Команда зі Слобожанського краще за суперника рухала м’яч та виграла підбирання, Дніпро мав кращі кидкові показники. Головним героєм матчу став захисник Дніпра Максим Закурдаєв, який набрав у фінальному матчі 22 очка, реалізувавши 3 з 8 триочкових. У Прометея 13 очок, 5 підбирань та 3 передачі набрав розігруючий Ігор Клімов.

Дніпро став володарем Кубка України 2024 з баскетболу, це 5-й подібний трофей клубу в історії.

Раніше у півфінальних матчах Прометей здолав Київ-Баскет (89:82), а Дніпро здобув перемогу в матчі проти Старого Луцька (71:59).

Кубок України. Фінал

Київ, ПС Венето-Спорт, 10 березня

Прометей – Дніпро – 64:65 (8:16, 22:14, 16:27, 18:8)

Прометей: Клевзуник 14 + 9 підбирань, Клімов 13 + 5 підбирань + 3 передачі - 3 втрати, Клебан 9 + 8 підбирань + 2 перехоплення, Безима 2, Петренко 0 – старт, Головчик 12 + 4 передачі, Шавгаров 8 + 3 передачі, Бублик 6, Безима 2, Сандул 0 + 9 підбирань

Дніпро: Закурдаєв 22, Горобченко 8 + 5 підбирань + 3 передачі - 4 втрати, Конєв 9 + 6 підбирань, Бондарчук 7, Тимофеєнко 4 – старт, Дубоненко 6, Вільховецький 5, Колдомасов 2, Сипало 2, Сорочан 0, Тарасенко 0