Боротьба за перемогу до фінішу. Джима фінішувала 22-ю в жіночому персьюті

У фінішному спурті Лу Жанмонно з Франції випередила Лізу Віттоцці з Італії

5577
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Юлія Джима

В американському Солджер Холлоу триває 8-й етап Кубка світу з біатлону. 10 березня жіноча програма завершилася гонкою переслідування.

Українка Юлія Джима, стартувавши 33-ю (з відставанням +2.31 от лидера), покращила свій результат. Вона припустилася одного промаху (на останньому вогневому рубежі) та завершила дистанцію 22-ю. Христина Дмитренко на старт не вийшла.

Боротьба за перемогу точилася до самого фінішу між двома спортсменками. У фінішному спурті Лу Жанмонно із Франції випередила Лізу Віттоцці з Італії на 0.4 сек. Третьою стала Жюлья Сімон із Франції, яка відстала більше ніж на хвилину.