Стрибки з трампліну. Рекордна кваліфікація Марусяка, перемога Форфанга
Українець залишився без очок у Холменколлені
Українські стрибуни Євген Марусяк і Віталій Калініченко не пробилися до другої спроби особистого турніру на етапі Кубка світу в норвезькому Холменколлені: вони посіли 43-тє і 47-ме місця відповідно. Марусяк перед цим посів 15-те місце в кваліфікації, що є рекордом для українських стрибунів на Кубку світу.
- Більше про біатлон та лижні види спорту читайте в Telegram-каналі «Зимовий спорт на Sport.ua».
Домашню перемогу в основних змаганнях здобув норвежець Йоханн Андре Форфанг, який випередив японця Рьою Кобаясі та лідера Кубка світу, австрійця Штефана Крафта.
Підсумкові результати:

Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Зимові види
|
28 грудня 2025, 20:28
0
Спортсменка продовжила переможну ходу на етапі в австрійському Земмерінгу
Футбол
|
29 грудня 2025, 02:32
0
Пономаренко відкрився при Костюку
Футбол
|
29.12.2025, 18:20
Коментарі 1
Популярні
Нові
Старі
І знову та ж сама історія: чудовий стрибок в кваліфікації і абсолютно посередній - в основних змаганнях. Причому ні на погану підготовку лиж, ні на невдалі вітрові умови скаржитися Марусяк цього разу не може - і те і інше було на рівні. Просто в черговий раз "перегорів".