0

Не дали зробити камбек. Дніпро у яскравому матчі плей-оф обіграв Кременчук

Дніпро зрівняв рахунок у серії

ФХУ

Відбувся четвертий матч півфіналу плей-оф чемпіонату України з хокею між Дніпром та Кременчуком.

Дніпру вдалося виграти другий домашній матч з рахунком 6:2, хоча херсонці вели у чотири шайби, але у другому періоді дозволили супернику піти на камбек.

Щоправда, у третій 20-хвилинці господарі не дали противнику розвернутися і забили два голи.

Рахунок у серії до чотирьох перемог 2:2.

Півфінал плей-оф чемпіонату України з хокею

Дніпро – Кременчук 6:2 (2:0, 2:2, 2:0)

Шайби: 1:0 – Сидоренко (Бортніков, Кобильник), 09:14. 2:0 – А. Олійник (Варава, Мосюк, - більш.), 18:09. 3:0 – Щербак (Омельчук, Вал. Алексюк), 21:37. 4:0 – А. Олійник (Лєсніков, Яценко), 24:56. 4:1 – Целогородцев (Кривошапкін, Матусевич, - більш.), 24:56. 4:2 – Абаджян (Брага, Д. Попережай), 30:49. 5:2 – Мосюк (Сапожник, Пойманов), 54:41. 6:2 – Сидоренко (Крикля, Ратушний, - подв. більш.), 59:01

Воротарі: Захарченко – Кучер (Макаренко, 24:56)

Рахунок у серії 2:2