Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Снукер
| Оновлено 07 березня 2024, 15:43
27547
2

Ронні О'Салліван виграв супертурнір в Ер-Ріяді та отримав чек на £250 тисяч

Знаменитий англійський снукерист у фіналі обіграв бельгійця Люку Бреселя

| Оновлено 07 березня 2024, 15:43
27547
2
Ронні О'Салліван виграв супертурнір в Ер-Ріяді та отримав чек на £250 тисяч
WST. Ронні О'Салліван

Англієць Ронні О'Салліван обіграв бельгійця Люку Бреселя (5:2) і став першим переможцем турніру World Masters of Snooker у саудівському Ер-Ріяді.

Фінальний матч відбувся пізно увечері у середу, 6 березня. Вигравши 5 фреймів із 7, 48-річний Ронні отримав трофей і головний приз у розмірі 250 тисяч фунтів стерлінгів.

Ронні О'Салліван завоював свій п'ятий титул у сезоні та побив рекорд Джадда Трампа за кількістю призових, зароблених за одну кампанію. Перший номер світового рейтингу О'Салліван досяг семизначних призових у сезоні 2023/24.

Люка Бресель залишається без трофеїв з моменту перемоги на ЧС у Крусіблі у травні 2023 року. Йому не вдалося взяти реванш за вересневий фінал Shanghai Masters, коли він програв О'Саллівану.

Раніше у півфіналі Люка Бресель обіграв Марка Аллена з рахунком 4:2. У битві принципових суперників Ронні О'Салліван здобув перемогу над Джаддом Трампом із рахунком 4:1.

World Masters of Snooker

Ер-Ріяд (Саудівська Аравія)

1/2 фіналу, 6 березня

  • Люка Бресель (Бельгія) – Марк Аллен (Англія) – 4:2
  • Джадд Трамп (Англія) – Ронні O'Салліван (Англія) – 1:4

Фінал, 6 березня

  • Люка Бресель (Бельгія) – Ронні O'Салліван (Англія) – 2:5

Сітка плей-оф

Відеофрагменти

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(112)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

«Що ви хочете?» Григорчук зухвало відповів Шевченку
Футбол | 26 березня 2025, 16:57 6
«Що ви хочете?» Григорчук зухвало відповів Шевченку

Коуч ЛНЗ заявив, що хоче бути ще жорсткішим

Мілевський розповів, чого не вистачає нинішнім гравцям київського Динамо
Футбол | 27 березня 2025, 10:15 5
Мілевський розповів, чого не вистачає нинішнім гравцям київського Динамо

Колишній форвард столичного клубу оцінив результати у чемпіонаті

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Sashamar
Чомусь всі наголошують на призових. Так, у саудитів грошей неміряно (доки людство користується нафтою). Але Ронні підкреслив, що грає не так за гроші (там на кілька поколінь вистачить), як в своє задоволення. Ну й престиж: приємно стати першим переможцем турніра.
Взагалі ці два дні нам подарували багато задоволення. Одна кінцівка матчу між Алленом і Селбі чого варта!
forzamilan1899
Браво, Ронні!!!