У грецьких Афінах синьо-жовта команда програла фінал збірної Франції

2332
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Ольга Харлан

Українські шаблістки здобула срібні нагороди у командному турнірі на етапі Кубка світу з фехтування, який пройшов у грецьких Афінах.

Склад збірної України у фехтуванні на шаблях: Ольга Харлан, Аліна Комащук, Юлія Бакастова, Олена Кравацька.

У 1/8 фіналу українки розгромили Китай (45:30), а у чвертьфіналі впевнено взяли гору над командою Угорщини (45:31), що вже гарантувало медалі етапу Кубка світу. Перемога над Болгарією (45:34) вивела синьо-жовту команду в фінальний поєдинок.

У фіналі зустрілися команди України та Франції. Ольга Харлан із подругами відпустили суперниць уперед на 10+ очок і ліквідувати гандикап не зуміли (30:45).

Див. також: відеотрансляції етапу КС з фехтовання

Ця срібна нагорода етапу Кубка світу підвищила шанси української команди здобути ліцензію на Олімпійські ігри 2024 у Парижі.

Днем раніше Ольга Харлан здобула бронзову медаль на етапі КС в Афінах.

Футбол | 02 травня 2024, 06:35 2

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Стало відомо, що говорив Беллінгем Кейну перед пенальті у ворота Луніна
Футбол | 01 травня 2024, 21:01 1

30 квітня Реал Мадрид на виїзді зіграв унічию з Баварією у першому матчі 1/2 фіналу ЛЧ