| Оновлено 29 лютого 2024, 23:15
614
0

Визначились фіналісти чоловічого Кубку ЄКВ

Головний приз турніру розіграють польська «Ресовія» (Жешув) та німецький «СВГ» із Люнебурга

614
0
CEV

Відбулися другі матчі півфіналу Кубка ЄКВ із волейболу серед чоловіків сезону 2023-2024 років. Особливістю їхніх результатів став виліт одразу двох турецьких клубів, які небезпідставно розраховували зустрітися у фіналі.

Наприклад, «Аркас» із Ізміру прилетів до німецького Люнебурга, маючи в запасі рахунок 3:0. Однак у повторному поєдинку місцевий «СВГ» виявився сильнішим 3:1. Довелося суперникам продовжити з'ясовувати стосунки у «золотому» сеті, який також виграли господарі майданчика 15:8.

Щодо «Фенербахче», то він у себе в Стамбулі сьогодні приймав польську «Ресовію». І хоча у першій зустрічі турецькі волейболісти програли 1:3, вони розраховували на своїх вболівальників, які завжди їх активно підтримують. Тож всі знають, що грати тут важко. Але, до честі «Ресовії», вона, ніби не помічаючи жодних перепон, відносно легко взяла дві стартові партії – 25:17 та 25:14. А у третьому сеті гості дотиснули опонентів 28:26.

Кубок ЄКВ з волейболу. Чоловіки
Півфінал. 28-29 лютого. Другі матчі
«СВГ» (Люнебург, Німеччина) – «Аркас» (Ізмір, Туреччина)

3:1 (17:25, 25:23, 30:28, 25:18)
Перший матч – 0:3
«Золотий» сет – 15:8

«Фенербахче» (Стамбул, Туреччина) – «Ресовія» (Жешув, Польща)
0:3 (17:25, 14:25, 26:28)
Перший матч – 1:3

Тепер у фіналі чоловічого Кубка ЄКВ зустрінуться «Ресовія» та «СВГ». Точні дати вирішальних матчів будуть визначені трохи пізніше.

Нагадаємо, що від України у цьому турнірі брали участь три клуби. Але ще у першому раунді минулої осені одночасно зійшли з дистанції ВК «Житичі-Полісся» (Житомир) та «Епіцентр-Подоляни» (Городок, Хмельницька область). А вже на стадії плей-оф двічі програв саме «Фенербахче» дніпровський «Прометей».

(2)

Олег Плотницький у складі Перуджі вперше став чемпіоном Італії
Волейбол | 28 квітня 2024, 22:55 0

Для перемоги у фінальній серії над «Вєро Воллей» з Монци команді вистачило чотирьох матчів