| Оновлено 28 лютого 2024, 23:51
336
0

Жіночий Кубок Виклику втретє поспіль виграли італійки

Команда «Ігор Горгонзола» і у другому матчі фіналу перемогла французький клуб «Нептуни»

336
0
CEV

Сьогодні відбувся другий фінальний матч європейського волейбольного Кубку Виклику серед жінок сезону 2023-2024 років. У місті Нант місцевий клуб «Нептуни» приймав волейболісток італійської «Ігор Горгонзоли». У першій грі, яка проходила у Новарі, виграли господарки майданчика 3:0.

Цього разу першу партію взяли француженки 25:23. Але це була їхня перша та остання перемога у фіналі. Три наступні сети знову пройшли під диктовку команди «Ігор Горгонзоли» та завершилися на її користь. Таким чином, італійські волейболістки стали володарями почесного трофею.

Кубок Виклику з волейболу. Жінки
Фінал. Другий матч. Нант (Франція)
«Нептуни» (Нант, Франція) – «Ігор Горгонзола» (Новара, Італія)

1:3 (25:23, 16:25, 20:25, 19:25)
Перший матч – 0:3

Слід додати, що третій рік поспіль жіночий Кубок Виклику вирушає до Італії. Минулого сезону його виграла команда «Фенера» (К'єрі), а роком раніше – «Савіно» (Скандіччі).

Також нагадаємо, що у цьому турнірі Україну представляв клуб «Балта» з Одеської області. Але ще на стадії 1/32 фіналу наша команда програла два матчі та вибула з розіграшу Кубка Виклику.

А напередодні володарем чоловічого Кубку Виклику став польський клуб «Проєкт», у складі якого виступає український волейболіст Юрій Семенюк.