ХІТ, Ураган, Рятувальник та in.IT вийшли до чвертьфіналу Кубка України

Визначились усі чвертьфіналісти Кубка України 2023/24 з футзалу

772
0
ФК in.IT Львів

Сьогодні, 25 лютого, стали відомі ще чотири чвертьфіналісти Кубка України 2023/24 з футзалу.

За результатами матчів-відповідей 1/8 фіналу у чвертьфінал вийшли столичний «ХІТ», роменський «Рятувальник», івано-франківський «Ураган» та львівський «in.IT».

Львів'янам та команді з Ромнів у матчах проти «Рибак-АСК» з Ямниці та столичної «Десни» довелося відіграватися. «Рятувальнику» – двічі. Але обидві команди змогли виграти свої матчі та перемогти за сумою двох зустрічей. «ХІТ» розгромив дніпровський «Атлетик», забивши йому сім м'ячів, а «Ураган» без проблем вибив із розіграшу Кубка України хмельницький «Сокіл».

Кубок України 2023/24, 1/8 фіналу, матчі-відповіді

25 лютого

ХІТ (Київ) – Атлетік (Дніпро) – 7:1 (3:1) (перший матч – 3:3)
Голи: Педяш 2, Жук, 4, Делятинський, 16 (у свої ворота), Подлюк, 26, Педяш, 35, Сухов, 37, Сірий, 40 – Іванов, 14.

Сокіл (Хмельницький) – Ураган (Івано-Франківськ) – 2:4 (0:1) (перший матч – 2:6)
Голи: Чижик, 29, Гуцуляк, 39 – Фаренюк, 17, Мих. Грицина, 25, Мих. Грицина, 30, Мих. Грицина, 31.

Рятувальник (Ромни) – Десна (Київ) – 4:3 (1:2) (перший матч – 2:1)
Голи: Баранник, 10, Курило, 21, Поплевичев, 32, Виставной, 40 – Щур, 5, Данилів, 19, Веремійчук, 25.

in.IT (Львів) – Рибак-АСК (Ямниця) – 3:1 (0:1) (перший матч – 3:2)
Голи: Багряк, 24, Мурин, 36, Мурин, 40 – Горбатий, 6.