Українці взяли 5 нагород за день на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука

Континентальний чемпіонат проходить у хорватському місті Вараждін

364
1
НОК

Чемпіонат Європи 2024 зі стрільби з лука у приміщенні cеред дорослих та юніорів стартував у хорватському місті Вараждин.

збірна України виборола 5 медалей (три золоті, одну срібну та одну бронзову) у день командних фіналів. Чотири з п'яти медалей було здобуто в олімпійському луку.

Перемогу в командній першості святкували як українські спортсменки, так спортсменки. Анастасія Павлова, Ірина Третьякова та Соломія Гнип у поєдинку за золото не залишили шансів суперницям з Італії (5:1).

Значно напруженішим вийшло фінальне протистояння проти представників цієї ж країни, Італії, в українського чоловічого тріо у складі олімпійського чемпіона Віктора Рубана, Івана Кожокаря та Михайла Усача (5:3).

Медальний дубль зробили українські команди й у віковій категорії U-21: золото – в юніорок, срібло – в юніорів. Бронзові медали здобула українська юніорська команда у стрільбі з блочного лука.