Пауло КОСТА: «Я нокаутую Камару Усмана»
Бразилець впевнений, що фінішує досвідченого американця
![Пауло КОСТА: «Я нокаутую Камару Усмана»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/147/orig_669410.jpg)
Бразилець Пауло Коста (14-3), який минулими вихідними поступився Роберту Віттакеру на турнірі UFC 298 в Анахаймі, вважає, що зможе нокаутом перемогти Камару Усмана (20-4).
«Бій проти Усмана у середній вазі виглядає цікаво. Чеченець-гурман (Хамзат Чимаєв – прим. Sport.ua) не фінішував Камару, а я зможу», − написав у соцмережах середньоваговик UFC Пауло Коста.
36-річний Камару програв свої останні три поєдинки. Перед поразкою від Чимаєва Усман двічі поступився Леону Едвардсу.
Коста за кар'єру програвав Марвіну Ветторі, а також Ісраелю Адесаньї.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Рейтинг фаворитів на Золотий м'яч 2025. В Салаха тепер новий конкурент](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/middle_737960.jpg)
![Рейтинг фаворитів на Золотий м'яч 2025. В Салаха тепер новий конкурент](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/small_737960.jpg)
Рейтинг ЗМ від GiveMeSport
![Колишній чемпіон змішаних єдиноборств з України повертається в октагон](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/middle_738752.jpg)
![Колишній чемпіон змішаних єдиноборств з України повертається в октагон](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/small_738752.jpg)
Ярослав Амосов проведе поєдинок 14 березня у США
![Нокаут у 4-му раунді. Берінчик програв Кейшону і втратив пояс чемпіона WBO](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738700.jpg)
![Екс-голкіпер Динамо: «Пам’ятаю, що Хачеріді били у душовій»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738715.jpg)
![Прайм Аманди. Анісімова та Остапенко визначили новую чемпіонку в Досі](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738837.jpg)