Жіноча збірна України виграла командний залік ЧЄ-2024 з боротьби

Коляденко принесла збірній України золото, також є 3 срібла та 2 бронзи

3085
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Ірина Коляденко

У румунському Бухаресті триває чемпіонат Європи 2024 з боротьби. Завершились змагання серед жінок.

Жіноча збірна України посіла перше місце у командному заліку ЧЄ-2024, завершивши виступи із шістьма медалями (1 золото, 3 срібла, 2 бронзи).

25-річна спортсменка Ірина Коляденко (до 65 кг) принесла збірній України перше золото континентального чемпіонату.

Срібні нагороди здобули Аліна Філіпович (до 59 кг), Тетяна Сова-Рижко (до 68 кг) та Анастасія Шустова (до 76 кг).

Бронзові медалі здобули Соломія Винник (до 57 кг) та Юлія Ткач-Остапчук (до 62 кг).

У командному заліку за очками виграла жіноча збірна України (147 очок), випередивши Туреччину (142) та Румунію (101).