Ольга ХАРЛАН: «Йде боротьба за вихід на Олімпіаду, ми всі на нервах»
Збірна ще не гарантувала собі Олімпіаду
![Ольга ХАРЛАН: «Йде боротьба за вихід на Олімпіаду, ми всі на нервах»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/139/orig_667943.jpg)
Українська шаблістка Ольга Харлан забезпечила собі індивідуальну ліцензію на Олімпіаду-2024, однак у командному заліку Україна ще не вийшла на Ігри.
«Справді намагаємося потрапити у командний турнір [на Олімпіаду], дуже запекла боротьба, всі на нервах, не лише ми, а й усі команди. Відбувається все напружено. Але у цей момент важливо залишатися спокійними, виконувати свою роботу та не звертати уваги на фактори, що можуть вплинути на це. Важливо зосередитися на тому, що ми маємо робити на доріжці, бо може заважати й суддівський фактор, і емоційний. Це може заважати фехтуванню. Вийти з цього дуже важко, бо багато всього. Але ми не маємо іншого вибору, маємо боротися до останнього».
«У команді завдання — втриматися та заробити очки для потрапляння на Олімпіаду. У нас запекла боротьба за ліцензію. Але тренуємося, все добре», – сказала Харлан.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695517.jpg)
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695517.jpg)
Олександр вважає, що виграв 7 раундів
![Стрільба з лука. Україна вилетіла зі змішаного командного турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695522.jpg)
![Стрільба з лука. Україна вилетіла зі змішаного командного турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695522.jpg)
Вероніка Марченко та Михайло Усач припинили боротьбу
![Усик зізнався, чи купив він собі Rolls Royce після перемоги над Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695653.jpg)
![Усик зробив сміливий прогноз на мегафайт Джошуа – Дюбуа за титул IBF](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695501.jpg)
![Дві стійки, але не більше. Шахтар у спарингу програв чемпіону Хорватії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695761.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/95/thumb_459144.png)
![Ivan456](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/95/thumb_459144.png)
![](/images/smiles/angel.png)