0

Сергій ГЛУЩЕНКО: «Повернулися з нагородами, але є й вразливі місця»

Старший тренер збірної розповів про турнір в Болгарії

ФБУ. Сергій Глущенко (справа)

Старший тренер чоловічої збірної України з боксу (U-22) Сергій Глущенко ексклюзивно для Sport.ua розповів про виступ своїх підопічних на міжнародному турнірі в Болгарії, де вони завоювали п'ять нагород:

– В Софії змагалися боксери з 28 країн. Україну представляла чоловіча збірна (U-22) підсилена трьома більш віковими атлетами. Два з них стали призерами: Богдан Толмачов підкорив верхню сходинку п'єдесталу пошани у вазі 86 кілограмів, а Ярослав Харциз фінішував третім в категорії 63.5 кг.

Загалом, конкуренція на турнірі була доволі гострою. Mи подбали, аби навіть ті наші боксери, які поступилися після перших боїв, мали достатню боксерську практику. В залі, де відбувався турнір було встановлено відразу чотири ринги й один з них використовувався для спарингів. При бажанні легко можна було домовитися з суперниками з інших країн.

Додому повернулися з багатим «врожаєм» нагород, але в деяких вагових категоріях виступили нижче своїх можливостей.

Попереду – робота над помилками. Часу на розкачку немає. Вже в травні на Рівненщині пройде першість України з боксу серед чоловіків (U-22), де й визначиться хто представлятиме вітчизняний бокс в жовтні на чемпіонаті Європи в Болгарії.