Українські спортсменки вийшли у три фінали на ЧЄ-2024 з вільної боротьби

У фіналах: Аліна Філіпович, Тетяна Сова-Ріжко, Анастасія Осняч-Шустова

474
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Анастасія Осняч-Шустова (у синьому)

Успішно для українських спортсменок розпочався у румунському Бухаресті чемпіонат Європи 2024 з жіночої вільної боротьби.

Першого дня змагань українські спортсменки – Аліна Філіпович, Тетяна Сова-Рижко, Анастасія Осняч-Шустова – вийшли у три фінали ЧЄ-2024.

Українка Оксана Лівач у ваговій категорії до 50 кг виборюватиме бронзу, оскільки програла півфінал екс-українці Марії Стадник (Азербайджан) з рахунком 0:6. У бою за третє місце її суперницею буде нейтральна спортсменка Мілана Дадашева.

У категорії до 55 кг Марія Винник програла у чвертьфіналі Андрії Ані з Румунії (0:9) і тепер для бронзи їй потрібно виграти дві втішні сутички.

Українка Аліна Філіпович виступить у фіналі (до 59 кг) проти екс-українки Олени Колесник із Азербайджану. Півфінал вона виграла без боротьби, оскільки Анастасія Нікіта з Молдови не вийшла на килим через травму.

У категорії до 68 кг українка Тетяна Сова-Ріжко у півфіналі з мінімальною перевагою (7:6) перемогла дворазову чемпіонку Європи Мімі Христову, чим гарантувала собі, як мінімум, срібло. У фіналі її суперницею буде Бусе Тосун із Туреччини.

Нарешті, Анастасія Осняч-Шустова вийшла у фінал ЧЄ в категорії до 76 кг завдяки перемозі над Енрікою Рінальді з Італії (3:0). У вирішальній сутичці її суперницею буде Ясемін Адар із Туреччини.

Фінали змагань у 5 категоріях у жіночій вільній боротьбі заплановані на четвер, 15 лютого. Цього ж дня розпочнеться боротьба ще у п'яти вагових категоріях у жінок.

(4)

Плотницький поділився планами щодо збірної України
Волейбол | 02 травня 2024, 11:02 9

Лідер української команди – про майбутнє

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву